Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Bełchatowskie święto seniora

Najstarsi mieszkańcy miasta po raz trzeci będą wspólnie biesiadować. 8 września na błoniach przy Muzeum Regionalnym królować będą dobra muzyka, zabawa i wyśmienita atmosfera. Oprócz kapeli Hajduk i gwiazdy wieczoru - Stanu Wyjątkowego, na gości czekać będzie mnóstwo atrakcji. Będzie coś i dla ciała, i dla ducha.

Bełchatowska Biesiada Seniorów na stałe wpisała się w kalendarz miejskich imprez. Do wspólnej zabawy najstarszych mieszkańców już trzeci rok z rzędu zaprasza prezydent miasta Mariola Czechowska. - Cieszę się, że po raz kolejny bełchatowscy seniorzy wezmą udział w tym wydarzeniu. To ważne, by móc się spotykać, rozmawiać, dzielić się swoimi doświadczeniami, ale też by wzajemnie się inspirować i mobilizować do działania. To doskonała okazja do tego, by pokazać, że jesień życia naprawdę może być złota – mówi prezydent Czechowska.

Trzeba przyznać, że zainteresowanie imprezą jest bardzo duże.Na scenie plenerowej wystąpią znane i lubiane bełchatowskie chóry. Promienie Bełchatowa, Pasjonata Uniwersytetu Trzeciego Wieku, oraz seniorzy z Cafe Senior „Raj” pozytywnie nastroją publiczność, a góralska kapela Hajduk poderwie i do śpiewu, i do tańca. Gwiazdą wieczoru będzie Stan Wyjątkowy, który na scenie pojawi się o godz. 20. Zespół jest dobrze znany bełchatowskiej publiczności. Formację tworzą przede wszystkim lokalni muzycy, a ich piosenki przenoszą publiczność w klimat lat 80. Zabawa na błoniach potrwa od godz. 16 do 21.

Oprócz koncertów i tańców przy biesiadnej muzyce na seniorów czekać będą atrakcje towarzyszące. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i biesiadnych zabaw. Na stoiskach wystawienniczo-handlowych zaprezentują się lokalne kluby seniora, a także partnerzy Bełchatowskiej Karty Rodziny. Przygotowano również stoiska cateringowe, stoliki i parasole, pod którymi będzie można usiąść, porozmawiać i skosztować biesiadnych przysmaków. W specjalnym punkcie seniorzy będą mogli również skorzystać z darmowych porad kosmetycznych.

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl