Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Lotto MTB Energy Bełchatów

Już 15 września 2019 r. za sprawą Miasta Bełchatów, Energy Events, Miejskiego Centrum Sportu oraz Nadleśnictwa Bełchatów w bełchatowskim kalendarzu sportowym ponownie pojawia się wyścig MTB. Kolarze górscy będą mieli do dyspozycji dwa dystanse do pokonania: MEGA (ok. 25 km) oraz GIGA (ok. 48 km). Trasa będzie prowadzić głównie terenami Lasów Państwowych Nadleśnictwa Bełchatów. To właśnie nasze bełchatowskie nadleśnictwo zostało patronem honorowym imprezy. Pamiętajmy! Wyścig ten skierowany jest dla każdego miłośnika rowerów. Każdy amator rowerów górskich na podstawowym sprzęcie może śmiało wziąć udział w tym wyścigu, do czego zapraszamy!

Biuro zawodów, start honorowy i ognisko

Biuro zawodów wydarzenia znajdować się będzie w budynku Miejskiego Centrum Kultury na Placu Narutowicza, gdzie startem honorowym oficjalnie otworzymy zawody. Start będzie eskortowany przez bełchatowską policję do miejsca startu ostrego, przy miasteczku finiszera MTB zlokalizowanym przy budynku „Strzelca” dzięki uprzejmości Jednostki Strzeleckiej 1001 im. gen. dyw. Janusza Głuchowskiego. To właśnie tam, po wyścigu będzie można odpocząć, zjeść ciepły posiłek, usmażyć kiełbasę nad ogniskiem, umyć rower przygotowanymi specjalnie myjkami rowerowymi oraz cieszyć się z pamiątkowego medalu. Pełne informacje można przeczytać w regulaminie zawodów.

Zapisy i opłaty startowe

Do LOTTO MTB Energy Bełchatów można zapisać się elektronicznie na stronie timerecords.pl. Wystarczy założyć konto użytkownika (jeśli się go nie ma), wypełnić formularz zapisów i uiścić opłatę startową przelewem bankowym w czasie rejestracji. Link do opłaty można znaleźć także po zalogowaniu w zakładce TWOJE IMPREZY. Termin uregulowania opłaty startowej wynosi do 7 dni od daty wysłania formularza zgłoszeniowego. Jeżeli do imprezy pozostaje mniej niż 14 dni wówczas na uregulowanie opłaty startowej zawodnik ma 24 godziny. Zgłoszenia przez internet przyjmowane będą do dnia 09.09.2019 lub do wyczerpania limitu miejsc, po tym terminie zgłoszenie do imprezy będzie możliwe tylko w biurze zawodów, pod warunkiem dostępności miejsc. Problemy techniczne związane z uczestnictwem i zapisami można zgłaszać pod adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pakiet startowy

W ramach pakietu startowego zawodnik otrzyma: numer startowy z czipem, pamiątkowy upominek – bidon z logo imprezy, zabezpieczenie trasy, oznakowanie trasy zawodów, dostęp do wspólnego stanowiska do mycia rowerów, medal dla każdego kto ukończy wyścig, bon na posiłek, oraz upominki od sponsorów i partnerów imprezy.

Kategorie i nagrody

Przewidzieliśmy nagrody finansowe dla zwycięzców poszczególnych kategorii generalnych w każdym dystansie, jak również nagrody specjalne – dla najlepszego Bełchatowianina i Bełchatowianki (liczy się miejsce zameldowania na terenie powiatu bełchatowskiego). Dodatkową kategorią będzie „JUNIOR” dla której również przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody (talony do popularnego sklepu sportowego oraz elektronicznego). Pozostałe kategorie wiekowe otrzymają pamiątkowe statuetki. Kategorie wiekowe wyglądają następująco:

K (generalna kobiet)
K 18 (18-29 lat)
K 30 (30-39 lat)
K 40 (40-49 lat)
K 50 (50-59 lat)
K 60+ (60 lat i więcej)

JUNIOR K
Juniorka Młodsza (14-15 lat)
Juniorka (16-17 lat)

M (generalna mężczyzn)
M 18 (18-29 lat)
M 30 (30-39 lat)
M 40 (40-49 lat)
M 50 (50-59 lat)
M 60+ (60 lat i więcej)

JUNIOR M
Junior Młodszy (14-15 lat)
Junior (16-17 lat)

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl