Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Lodowisko w rytmie disco

Tradycyjnie na koniec ferii miasto oraz Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zapraszają na „Lodowisko w rytmie disco”. Muzyka, taniec na łyżwach, a do tego moc niespodzianek i atrakcyjnych nagród – to wszystko czeka na każdego, kto zjawi się na miejskim lodowisku w sobotę, 25 stycznia. Startujemy o godz. 16:30. Wstęp wolny.

Dyskoteka na łyżwach na zakończenie międzysemestralnej przerwy to już tradycja. Po raz kolejny do wspólnej zabawy na lodowym parkiecie zapraszają miasto, Miejskie Centrum Sportu i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie.

Impreza „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco” odbędzie się w sobotę, 25 stycznia na lodowisku przy ul. Edwardów 6. Dyskoteka rozpocznie się o godz. 16:30 i potrwa do godz. 19.00.

Wstęp jest wolny, przyjść może każdy. Wprawdzie dyskotekę zaplanowano głównie z myślą o dzieciach i młodzieży, ale dorośli także będą mogli poszaleć na lodzie przy muzycznych hitach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a czasu na nudę na pewno nie będzie.

Tego dnia na miejskim lodowisku atrakcji bowiem nie zabraknie. Uczestnicy dyskoteki wezmą udział w loterii, w której do wygrania są m.in. vouchery w wysokości 200 złotych. W sumie do rozdania jest aż 9 takich nagród, a zrealizować będzie je można w sieci sklepów Media Expert. Do tego wylosować będzie można 15 nagród pocieszenia, a także zdobyć nagrodę niespodziankę. Losy ciągnięte będą trzykrotnie – w przerwach między tańcami na lodzie. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Na lodowej tafli zaprezentują się łyżwiarze, podopieczni Szkoły Łyżwiarskiej Piruet, a uczestnikom zabawy towarzyszyć będzie niezawodny Kot Klucha – maskotka firmowa PEC-u.

Każdego roku na dyskotece na miejskim lodowisku bawi się wielu bełchatowian

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl