Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Ferie 2020 z MCK

Zapraszamy na zimowe zajęcia w ramach Ferii 2020 z Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, które potrwają od 11.01 do 26.01.2020r.

Na nadchodzące ferie MCK przygotowało wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży! Na uczestników czekać będą darmowe seanse w ramach kina feryjnego, warsztaty taneczne, wspólne improwizowanie podczas spotkań Jam Session, a także zimowa otwarta sesja nagraniowa, podczas której uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje możliwości w profesjonalnym studiu nagrań. Pośród warsztatów znajdzie się też coś dla młodych artystów! Podczas zajęć ceramicznych i plastycznych będziemy rozwijać ich zainteresowania i talenty. Stworzą doniczki na kaktusy i inne sukulenty w kształcie zwierząt, proste prace przestrzenne z gliny nawiązujące tematycznie do świata zwierząt i roślin, a także przygotują wyjątkowe kreacje karnawałowe na manekinach oraz zimowe pejzaże na świecach.

To nie wszystko!  Dla śmiałków, w sali warsztatowej MCK PGE Giganty Mocy czekać będzie wystawa stawonogów! Pająki i skorpiony spędzą z nami całe ferie! Na wystawie zobaczycie aż 35 żywych okazów. 

Bilety na warsztaty do nabycia w systemie sprzedaży on-line oraz w kasach MCK Bełchatów. Bilety wstępu na wystawę "Fascynujacy Świat Pająków i Skorpionów" nabyć będzie można u Organizatora wystawy w dniach i godzinach jej ekspozycji w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów. Bezpłatne wejściówki będą dostępne wkrótce w kasach MCK (ilość miejsc jest organiczona).

Szczegółowa oferta: www.mck.belchatow.pl

ferie 2020 rgb

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl