Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Bieg "Gorących Serc Kibiców" dla GKS Bełchatów

Już w najbliższą niedzielę, 26 stycznia będzie można pobiec dla GKS Bełchatów. Do pokonania jest symboliczny dystans 1977 metrów, który można przebiec sprintem, truchtem czy przejść spacerowym krokiem. Zapisy trwają.

W biegu „Gorących Serc Kibiców”, zainicjowanego przez Miejskie Centrum Sportu, wystartować może każdy. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, nie trzeba też być sportowcem. Chodzi o to, aby pomóc GKS Bełchatów – klub zmaga się bowiem z trudną sytuacją finansową. Na starcie nie powinno więc zabraknąć kibiców, sympatyków GKS, biegaczy oraz wszystkich, którzy chcą wesprzeć – zarówno finansowo, jak i mentalnie – Brunatnych. Swój udział zapowiedzieli zawodnicy i trenerzy pierwszej drużyny, zespołu rezerwy oraz wielu grup młodzieżowych GKS Bełchatów. Wśród uczestników mile widziane będą klubowe barwy. Bieg wystartuje o godz. 16.

Do pokonania będzie 1977 metrów. Wybrany dystans nie jest przypadkowy – nawiązuje do daty powstania klubu. Bieg „Gorących Serc Kibiców” wystartuje spod stadionu miejskiego (ul. Sportowa). Dalej trasa prowadzić będzie ulicami: Czyżewskiego, Zieloną, Targową, Grota Roweckiego, Kempfinówką, ponownie Czyżewskiego, Lecha i Marii Kaczyńskich. Finisz zaplanowany jest w centrum miasta – na placu Narutowicza, gdzie tak jak przy okazji wielu ważnych dla klubu okazji, wszyscy spotykają się, aby okazać wsparcie „biało-zielono-czarnym”. Warto wspomnieć, że po biegu czekać będzie w centrum kilka dodatkowych atrakcji. Podczas biegu nie będzie prowadzony pomiar czasu. Trasę trzeba jednak pokonać w ciągu 25 minut.

Aby wystartować w „Gorących Serc Kibiców” trzeba się zapisać. Można to zrobić elektronicznie – formularz dostępny jest TUTAJ lub osobiście w biurze zawodów.  Później w dniu biegu – 26 stycznia każdy musi zweryfikować się w biurze zawodów, które czynne będzie w godz. 14-15:30. Na pierwszych 300 osób czekać będą pamiątkowe numery startowe. Podczas weryfikacji należy posiadać dowód osobisty lub paszport do kontroli daty urodzenia. Osoby niepełnoletnie startują w biegu na odpowiedzialność rodzica bądź prawnego opiekuna. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie podpisanie w biurze zawodów wymaganych dokumentów.

Start w biegu jest bezpłatny. W ramach wydarzenia każdy może jednak dokonać dobrowolnej wpłaty na rzecz klubu – nie mniejszej jednak niż 20 zł. Pieniądze można przekazać przelewem na konto klubu GKS Bełchatów (25 1090 2705 0000 0001 4337 0251) z dopiskiem: Bieg "Gorących Kibiców Serc" lub BIEG "GKS”. Dodatkowo w biurze zawodów będzie można nabyć (wyłącznie gotówką) specjalną cegiełkę.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na www.mcs.belchatow.pl, regulamin biegu dostępny jest TUTAJ.

W biegu "Gorących Serc Kibiców" może wystartować każdy bez względu na wiek

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl