Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościCzekają bezpłatne szkolenia i kursy zawodowe

Czekają bezpłatne szkolenia i kursy zawodowe

Plakat informujący o projekcie "Wsparcie na nowy start zawodowy"
Z programu mogą skorzystać osoby zagrożone zwolnieniem lub te, które straciły pracę w ostatnim czasie
Są jeszcze wolne miejsca na kursy zawodowe i szkolenia. Wszystko w ramach projektu „Wsparcie na Nowy Start Zawodowy”, w którym udział jest bezpłatny.

Projekt, który realizują Centrum Rozwoju Kompetencji Województwa Łódzkiego i PGE Polskiej Grupy Energetycznej w Woli Grzymalinej, przewiduje kilka form wsparcia. Wciąż są jeszcze wolne miejsca na szkolenia i kursy zawodowe. Ponadto w ramach programu przewidziano także pełne 3-miesięczne staże zawodowe.


Uczestnikami projektu „Wsparcie na Nowy Start Zawodowy” mogą być osoby pracujące, uczące się i/lub. Co ważne muszą one mieszkać na terenie jednego z 7 powiatów woj. łódzkiego, w tym także bełchatowskiego. Ponadto osoby, które chcą się starać o staż, kursy zawodowe i szkolenia muszą spełniać jeszcze jeden warunek:

  • utraciły pracę z przyczyn niedotyczących pracownika w okresie nie dłuższym nie 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu,
  • są osobami, które przewidziane są do zwolnienia,
  • są zagrożone zwolnieniem z pracy z przyczyn niedotyczących pracownika.

Więcej informacji o projekcie oraz dokumentację rekrutacyjną można znaleźć na stronie internetowej Centrum Rozwoju Kompetencji (https://www.crklodzkie.pl/pl/) lub na stronie Bełchatowsko Kleszczowskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego (https://www.ppt.belchatow.pl/).