Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

prezydent Czechowska 2

Każdego roku Patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa zostaje objętych kilkadziesiąt wydarzeń i przedsięwzięć  o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim lub międzyanrodowym. Patronat przyznawany jest celem podkreślenia rangi i szczególnego charakteru wydarzeń, imprez a także pulikacji skierownych bezpośrednio lub pośrednio do mieszkańców Miasta Bełchatowa, zaś ich realizacja przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku Miasta Bełchatowa.

>>> Regulamin i wniosek o przyznanie Patronatu Prezydenta Miasta Bełchatowa

Przedsięwzięcia objęte Patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa

w roku 2021

• Bełchatowski Orszak Trzech Króli

Organizator: Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej "Wspólnota"

• XII Bieg Noworoczny InoTEM

Organizator: ZHP HUfiec Piotrków Trybunalski, 12 Drużyna Harcerska TEM

W załączniku poniżej wykaz wydarzeń i przedsięwzięć objętych Patronatem Miasta Bełchatowa w latach 2013 - 2020.

Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński