Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościZostań wystawcą podczas Dni Bełchatowa

Zostań wystawcą podczas Dni Bełchatowa

Dni Bełchatowa - zostań wystawcą. Na zdjęciach stragany wystawiennicze
Podczas Dni Bełchatowa firmy mogą się także zareklamować. Szczegóły w tekście
Jesteś rękodzielnikiem, twórcą ludowym, a może prowadzisz firmę i chcesz zaprezentować swój asortyment? Zostań wystawcą podczas Dni Bełchatowa. Możesz też być partnerem wydarzenia. Sprawdź szczegóły.

Atrakcje będą czekać na mieszkańców przez trzy dni – od 21 do 23 czerwca. Piątkowe wydarzenia, jak zawsze odbędą się w centrum miasta. Dokładnie za sceną plenerową MCK PGE Gigantów Mocy. Z kolei sobotnie i niedzielne w parku Olszewskich, gdzie oprócz sceny plenerowej staną również stoiska wystawiennicze. Tak, jak w latach poprzednich, będą one zlokalizowane wzdłuż wybranych parkowych alejek.

Wystawcą może zostać niemal każdy. Rękodzielnicy, twórcy ludowi, sprzedawcy zabawek, balonów, minerałów, obrazów itp. Ale też firmy, jednostki, placówki, które chcą zaprezentować swoją ofertę. Co ważne, aby zarezerwować stoisko, trzeba się wcześniej zgłosić. By to zrobić, trzeba wypełnić formularz (do pobrania z załącznika poniżej) i przesłać go na adres: b.ksiazczyk@muzeum-belchatow.pl lub d.adamczewska@muzeum-belchatow.pl. Wystawca musi też uiścić opłatę wystawienniczą, która zależna jest m.in. od metrażu stoiska czy zapotrzebowania na prąd. Cena za metr kw. waha się od 50 do 150 zł. Płatność trzeba uregulować najpóźniej do 18 czerwca. Dodatkowych informacji udzielają pracownicy bełchatowskiego Muzeum Regionalnego pod numerem telefonu: 44 633 11 33.

Promuj swoją firmę podczas Dni Bełchatowa

A może chcesz promować swoją firmę w trakcie Dni Bełchatowa. Jest taka możliwość. Prezentacja logo firmy na plakatach czy windera’ch, filmu reklamowego na telebimach, umieszczenie banneru reklamowego w okolicach sceny – to tylko kilka przykładów współpracy, jaką można nawiązać. Cennik usług można znaleźć w załączniku poniżej. A więcej informacji udzielają pracownicy Muzeum Regionalnego w Bełchatowie – nr tel. 44 633 11 33.