Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościDobra komunikacja tematem warsztatów dla seniorów

Dobra komunikacja tematem warsztatów dla seniorów

Podczas warsztatów Akademii Seniora omawiane są ważne dla starszych mieszkańców tematyPodczas warsztatów Akademii Seniora omawiane są ważne dla starszych mieszkańców zagadnienia

 

Przed nami kolejna odsłona bełchatowskiej Akademii Seniora. Tym razem prezydent Mariola Czechowska zaprasza starszych mieszkańców naszego miasta na warsztaty poświęcone dobrej i skutecznej komunikacji. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 7 marca.

Komunikacja to podstawa relacji międzyludzkich. Od tego, w jaki sposób komunikujemy się z innymi, zależy często to, co ludzie o nas myślą, jak nas postrzegają. W konsekwencji przekłada się to także na to, w jaki sposób jesteśmy traktowani. Dlatego też umiejętność dobrej komunikacji jest podstawą sukcesu w relacjach. I to właśnie temu tematowi poświęcone będą najbliższe warsztaty dla seniorów. Tym razem Magdalena Kucharska – coach i trener rozwoju osobistego – podpowie bełchatowskim seniorom jak prawidłowo mówić, by być zrozumianym, jak słuchać z empatią oraz jak być asertywnym.

Warsztaty w ramach Akademii Seniora, którą miasto organizuje wspólnie z MOPS-em, odbędą się we wtorek, w 7 marca, w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych przy Placu Wolności 10. Początek o godz. 13:00. Aby wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać. W tym celu wystarczy zadzwonić pod numer 798 910 109.

Przypomnijmy, że wszystkie spotkania w ramach Akademii Seniora mają charakter otwarty. Oznacza to, że udział w nich może wziąć każdy mieszkaniec Bełchatowa, który skończył 60 lat. Więcej informacji na temat projektu można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Staszica.

AP

 

Plakat promujący warsztaty w ramach Akademii SenioraPlakat promujący warsztaty w ramach Akademii Seniora