Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsSportDyskoteka na łyżwach zakończyła ferie

Dyskoteka na łyżwach zakończyła ferie

 

Ponad dwieście osób bawiło się podczas dyskoteki na lodowiskuPonad dwieście osób bawiło się podczas dyskoteki na lodowisku

 

„Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”, czyli dyskoteka na łyżwach zakończyła ferie na miejskiej ślizgawce. Na uczestników zabawy czekała dobra zabawa, a także niespodzianki. Można też było wygrać vouchery, drobne upominki i zestawy gadżetów.

 

Tafla miejskiego lodowiska zmieniła się w dyskotekę na kilka godzin. Na parkiecie bawiło się w sumie ponad dwieście osób, którym towarzyszył Kot Klucha – maskotka miejskiej spółki PEC. To właśnie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej wspólnie z miastem od lat organizuje zabawę „Rozgrzejemy lodowisko w rytmie disco”.

 

I tym razem oprócz muzycznych hitów na uczestników dyskoteki czekały losowania nagród. Do wygrania było dziewięć  voucherów, a każdy z nich na kwotę 200 zł do wydania w jednym ze sklepów ze sprzętem AGD i RTV. Można też było zdobyć drobne upominki i zestawy gadżetów. Na zmarzluchów czekała zaś ciepła herbata. Każdy chętny mógł także zobaczyć pokaz jazdy na lodzie przygotowany przez podopiecznych Szkoły Łyżwiarskiej Piruet.

 

Podczas lodowiska prezentowali sie podopieczni Szkoły Łyżwiarskiej PiruetPodczas lodowiska prezentowali sie podopieczni Szkoły Łyżwiarskiej Piruet

Do wspólnej zabawy zachęcał Kot KluchaDo wspólnej zabawy zachęcał Kot Klucha

Na łyżwiarzy czekały nagrody i upominki Na łyżwiarzy czekały nagrody i upominki

AD-A