Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaFerie w muzeum z grami i maskami

Ferie w muzeum z grami i maskami

Kreatywne warsztaty w muzeum gwarantują dobrą zabawę; fot. archiwumKreatywne warsztaty w muzeum gwarantują dobrą zabawę; fot. archiwum

 

Ferie zbliżają się wielkimi krokami. Dla dzieci, które tę zimową przerwę w nauce spędzą w Bełchatowie, mamy kolejną propozycję ciekawego spędzenia wolnego czasu. Tym razem zapraszamy na warsztaty w Muzeum Regionalnym.

Ferie w mieście zapowiadają się interesująco. Miasto wspólnie z placówkami kultury przygotowało bogatą i zróżnicowaną ofertę. Warsztaty plastyczne i muzyczne, zajęcia ceramiczne, teatralne, kulinarne czy taneczne – dzieci i młodzież będą mieć z czego wybierać.

Muzeum Regionalne zaprasza na dwa turnusy – każdy inny. – W pierwszym tygodniu będziemy wykonywać kartki, zaproszenia i inne ciekawe drobnostki dla ukochanych babć i dziadków, których święta właśnie się zbliżają. Natomiast w drugim tygodniu zapraszamy do wspólnego tworzenie masek karnawałowych i różnych gier planszowych. Będzie na pewno kolorowo, wesoło i ciekawie – mówi dyrektor Muzeum Regionalnego Marek Tokarek.

Wszystkie feryjne zajęcia w Muzeum Regionalnym są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie warsztatami bardzo duże. Chętni mogą się zapisywać telefonicznie pod numerem 44 633 11 33.

 

AP

 

 Plakat dot. ferii w muzeumPlakat dot. ferii w muzeum