Lubisz sport? Dobrze się składa! Bo w ferie mieście upłyną pod znakiem aktywności. Miejskie Centrum Sportu zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe, naukę gry w tenisa, a także piłkę siatkową. Będzie też można bezpłatnie skorzystać ze ścianki wspinaczkowej. Do tego sporo się będzie się również dziać na miejskim lodowisku. Wszystkie szczegóły znajdziecie na plakacie poniżej.


