Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaFilmowe Walentynki w kinie Kultura

Filmowe Walentynki w kinie Kultura

„Forever Young” to filmowa propozycja na Walentynkowy wieczór

 

Walentynki coraz bliżej. Z tej okazji prezydent Mariola Czechowska wraz z Miejskim Centrum Kultury przygotowała filmową niespodziankę – zaproszenie na darmowy seans w kinie Kultura. Wejściówki będzie można odbierać w kasie już od soboty, 11 lutego.

 

– Walentynki to dzień, kiedy w szczególny sposób chcemy okazać miłość bliskim nam osobom. W tym dniu sprawiamy też sobie drobne upominki. I ja mam dla Państwa niespodziankę. Zapraszam do spędzenia tego najbardziej romantycznego wieczoru w roku przed wielkim ekranem. Przygotowaliśmy dwa darmowe seanse w kinie Kultura. Mam nadzieję, że będzie to okazja by podarować sobie chwile we dwoje i cieszyć się swoim towarzystwem. Życzę udanych filmowych walentynek – mówi prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

 

We wtorek, 14 lutego, wyświetlony zostanie znakomity film „Forever Young” w reżyserii Valerii Bruni Tedeschi. Widzowie przeniosą się do Francji lat 80., by obserwować wzloty i upadki młodych ludzi, ich relacje, przygody, romanse i pierwsze kroki w aktorskim życiu. Pierwszy seans o godz. 17:30, drugi natomiast o 20:15.

 

Bezpłatne, dwuosobowe zaproszenia będzie można odbierać w kasie kina Kultura od soboty, 11 lutego, od godz. 9:00. Bilety będą wydawane do wyczerpania zapasów. Co równie istotne, jedna osoba może otrzymać jedną, podwójną wejściówkę.

 

AP

 

Plakat promujący filmowe Walentynki w kinie KulturaPlakat promujący filmowe Walentynki w kinie Kultura