Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościJarmark Smaku. Kup ekologiczne produkty od rolników

Jarmark Smaku. Kup ekologiczne produkty od rolników

Produkty sprzedawane podczas Bełchatowskiego Jarmarku Smaku
Wyjątkowo nie w ostatni, a w przedostatni piątek września odbędzie się kolejny Jarmark Smaku. Jak zawsze na straganach będzie sporo różnorodnych produktów od wędlin, przez warzywa i kiszonki, po oleje. Wystawcy będą czekać na placu Wolności w godz. 8:00-14:00.

Jarmark Smaku – tradycyjnie będzie ekologicznie, zdrowo i przepysznie. Podczas kolejnej strefy rolniczego handlu, która odbędzie się w piątek 22 września, na kramach wystawców znajdą się chleb, naturalne soki, konfitury, oleje. Będzie się można zaopatrzyć w kiszonki, różne miody, sery i wędliny. Nie zabraknie również owoców, warzyw, a nawet makaronów, ziół, przeróżnych przetworów, naturalnych kosmetyków i wiele innych.

– To okazja, aby kupić zdrowe, ekologiczne, wysokiej jakości produkty prosto od rolników. Wśród wystawców są również nasi, lokalni przedsiębiorcy. Warto więc wybrać się do parku Wolności i zaopatrzyć w dobre produkty – mówi Agnieszka Rogaczewska, dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu bełchatowskiego magistratu.

Jarmark Smaku rozpocznie się o godz. 8:00 i potrwa do godz. 14:00. – Takie właśnie godziny zaproponowali sami wystawcy. Co prawda kilka Jarmarków odbywało się w innych – późniejszych godzinach, ale sprzedawcy zwrócili uwagę, że popołudniami klientów było już niewielu. Stąd zmiana godzin na wcześniejsze – dodaje dyrektor Agnieszka Rogaczewska.

ADA