Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaKabaretowe popołudnie w miejskiej bibliotece

Kabaretowe popołudnie w miejskiej bibliotece

 Krakowski kabaret wystąpi w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Kosciuszki Krakowski kabaret wystąpi w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Kosciuszki

 

Prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska wspólnie z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną zapraszają na występ Kabaretu FiFa-RaFa. Artyści swoje skece zaprezentują w piątek, 25 listopada. Wstęp na to wydarzenie jest darmowy.

 

Kabaret FiFa-RaFa, czyli Ola i Mateusz Kwiatkowscy – w duecie na estradzie i w życiu, dlatego ich występy to mieszanka wybuchowa doświadczenia scenicznego i autentycznego uczucia. Bezczelnie młodzi, do tego ładni, a przede wszystkim skromni. Odważnie piszą swój rozdział w historii polskiego kabaretu.

 

Kopalnią pomysłów jest dla nich codzienność, zatem w prezentowanym repertuarze pojawiają się nie tylko żarty słowne, ale również obyczajowe i sytuacyjne. Czym jednak byłby kabaret bez nutki absurdu? Wplatając ten rodzaj humoru w swoje skecze, pokazują rzeczywistość w krzywym zwierciadle.

 

Ich skecze pojawiały się w programach telewizyjnych na antenach TVP, Polsatu, TV4, Nowa TV, Kino Polska i innych. Największym osiągnięciem kabaretu jest zdobycie Grand Prix na festiwalu PAKA w Krakowie.

 

Na występ kabaretu FiFa-RaFa zapraszamy do siedziby głównej MiPBP przy ul. Kościuszki w piatek, 25 listopada. Wstęp na wydarzenie, które rozpocznie się o godz. 17:00, jest bezpłatny. 

 

Plakat promujący występ kabaretowyPlakat promujący występ kabaretowy