Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Klub Jam Session

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spotkania Klubu Jam Session. Raz w tygodniu stwarzamy możliwość spotkań wszystkich zainteresowanych wspólnym graniem na żywo. Jam Session to świetna okazja do poznania kreatywnych  i otwartych ludzi oraz do doskonalenia swoich umiejętności w różnych stylach muzycznych. Grają z nami amatorzy i profesjonaliści. Wystarczy mieć swój instrument. Dla klubowiczów organizujemy koncerty i sesje nagraniowe.

 

>>> Oficjalna strona Klubu Jam Session

 

Klub Jam Session to alternatywna forma spędzania czasu wolnego młodzieży. Muzykując i czerpiąc radość ze wspólnej gry, wpisujemy się w programy przeciwdziałające uzależnieniom. Celem naszych spotkań jest rozbudzanie zainteresowań muzycznych i budowanie poczucia własnej wartości. Promujemy postawy aktywne i twórcze. Umożliwiamy bezpośredni kontakt ze sceną i przygotowanie do publicznych prezentacji.

Prowadzący:  Marcin Węgrzyński – basista, kontrabasista, muzyk uczestniczący  w rozmaitych projektach, dzięki szerokim zainteresowaniom muzycznym doskonale odnajduje się w różnych stylach. Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia  im. K. Komedy w Warszawie, uczeń Wydziału Jazzu Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Warszawie.

 

Spotkania odbywają się w czwartki  od godz. 17.00 do 21.00
w MCK Pl. Narutowicza 1a
Zapraszamy

 

Nauka gry na gitarze basowej i kontrabasie  – prowadzący zaprasza także na indywidualną naukę gry na gitarze basowej i kontrabasie dla początkujących i  średnio zaawansowanych.

Telefon kontaktowy: 695 636 864