Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościTatiana Kopala wydała kolejny singiel

Tatiana Kopala wydała kolejny singiel

Drugi singiel Tatiany Kopali został znakomicie przyjęty przez fanów młodej bełchatowiankiDrugi singiel Tatiany Kopali został znakomicie przyjęty przez fanów młodej bełchatowianki; fot./ Tatiana Kopala

 

„Sama robię ruch” to tytuł najnowszego singla Tatiany Kopali – bełchatowianki, finalistki The Voice Kids 4. i laureatki licznych konkursów wokalnych. Piosenka, do której teledysk kręcony był w Warszawie, w ciągu zaledwie tygodnia na youtube ma już blisko 170 tys. wyświetleń.

Podobnie, jak debiutancki singiel „Zawijaj się”, najnowszy utwór młodej wokalistki utrzymany jest w klubowym klimacie. O nowoczesny i taneczny styl zadbali autorzy muzyki i słów, czyli Jeremi Sikorski, Andrzej Jaworski oraz Kevin Mglej, a także producent Wolf House. W efekcie piosenka Tatiany „Sama Robię ruch” cieszy się ogromnym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Świadczy o tym chociażby szybko rosnąca liczba odsłon teledysku w social mediach Tatiany Kopali – nie tylko na kanale YT, ale także Instagramie, facebooku czy Tik Toku.

 

Oprócz najnowszego singla bełchatowianka ma dla swoich fanów kolejne znakomite wieści. Została stypendystką Excellence in Music, które przyznała jej amerykańska fundacja Center for Cooperative Phenomena. – Jest to dla mnie duże wyróżnienie, cieszę się, że ludzie z zagranicy też mnie zauważyli, jest mi niezmiernie miło. Dziękuję – napisała Tatiana Kopala na swoim profilu na fb.

 

Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne muzyczne projekty.

 

AP

 

Teledysk do piosenki Teledysk do piosenki „Sama robię ruch” kręcony był w Warszawie; fot./Tatiana Kopala