Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaKoncert De Mono na 50-lecie MCK

Koncert De Mono na 50-lecie MCK

 MCK od ponad pięćdziesięciu rozbudza zainteresowanie sztuką oraz pomaga rozwijać talenty bełchatowianMCK od ponad 50 lat rozbudza zainteresowanie sztuką oraz pomaga rozwijać talenty bełchatowian

 

Miejskie Centrum Kultury obchodzi 50 lat działalności. Z tej okazji prezydent Mariola Czechowska zaprasza na jubileuszowy koncert. 27 stycznia na scenie MCK PGE Gigantów Mocy wystąpi zespół De Mono. Bilety na to wyjątkowe wydarzenia można kupić w kasach MCK lub online.

– Niezliczona liczba koncertów, niezliczona liczba wydarzeń, animacje kulturalne, warsztaty, spektakle teatralne. Od ponad pół wieku inspiruje nas kultura, którą codziennie tworzymy dla bełchatowian i dzięki nim. Dlatego pragniemy zaprosić mieszkańców do wspólnego świętowania naszego jubileuszu – mówi dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Jakub Kołodziejczyk.

Z okazji jubileuszu MCK przygotowało muzyczną niespodziankę. Na scenie MCK PGE Gigantów Mocy wystąpi zespół De Mono, który w tym roku obchodzi z kolei 35-lecie. Nie zabraknie największych przebojów formacji, jak chociażby „Statki na niebie”, „Kochać inaczej” czy „Zostańmy razem”.

 

Koncert odbędzie się w piątek, 27 stycznia, o godz. 20:00. Bilety w cenie 100 zł i 80 zł (balkon) można kupić w kasach MCK lub online TUTAJ.

 

AP

 

Plakat promujący koncert z okazji 50-lecia MCKPlakat promujący koncert z okazji 50-lecia MCK