Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaKonkurs „Zabierz Bełchatów na wakacje” rozstrzygnięty

Konkurs „Zabierz Bełchatów na wakacje” rozstrzygnięty

 Zwycięskie zdjęcia w miejskim konkursie fotograficznym Zwycięskie zdjęcia w miejskim konkursie fotograficznym

 

Internauci wybrali zwycięzców miejskiego konkursu fotograficznego „Zabierz Bełchatów na wakacje”. Główne nagrody trafią do trzech uczestników, którzy zebrali najwięcej reakcji w internetowym głosowaniu. Wszyscy otrzymają zaś upominki.

 

 

Zasady konkursu były proste. Trzeba było zrobić wakacyjne zdjęcie z motywem promującym Bełchatów. Wykorzystać można było dowolny element, jaki kojarzy się z naszym miastem. Mogła to być też fotografia z jakimś miejskim gadżetem.

 

– Bełchatowianie wykazali się ogromną pomysłowością. Wszystkie nadesłane zdjęcia były znakomite, ubrane w piękne kolory lata i beztroskiego czasu. Uczestnicy konkursu zabrali Bełchatów m.in. nad morze, w góry, do Łodzi i innych miast – mówi Agnieszka Rogaczewska, dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu w bełchatowskim magistracie. – Dziękujemy za uczestnictwo w naszej zabawie, internautom natomiast za oddane głosy. Rywalizacja trwała do samego końca. Zdecydowaliśmy, że wszystkie osoby, które nadesłały zdjęcia do konkursu, otrzymają upominki – dodaje Agnieszka Rogaczewska.

 

Najwięcej głosów w internetowym głosowaniu otrzymał Marcin Lutz i jego zdjęcie „Zakochani w Bełchatowie”. Drugie miejsce zajęła Sylwia Mroczek, która swoją pracę zatytułowała „Cafee Bełchatów”. Natomiast trzecia lokata przypadała Marcinowi Bartnikowi i jego fotografii „ Zasmakuj w Bełchatowie”. Gratulujemy! O terminie i miejscu wręczenia nagród poinformujemy zwycięzców telefonicznie.

 

Miasto planuje przygotować wystawę zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs „Zabierz Bełchatów na wakacje”. Więcej informacji wkrótce na naszej miejskiej stronie belchatow.pl.

 

ADA

 

I miejsce - Marcin Lutz I miejsce – Marcin Lutz

II miejsce - Sylwia Mroczek II miejsce – Sylwia Mroczek

III miejsce - Marcin Bartnik III miejsce – Marcin Bartnik