Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKultura"Królewna Fasolka" - spektakl dla dzieci

„Królewna Fasolka” – spektakl dla dzieci

Spektakl zachęca dzieci do zdrowego odżywiania; fot. FB Teatr TripSpektakl zachęca dzieci do zdrowego odżywiania; fot. FB Teatr Trip

 

Zapraszamy najmłodszych bełchatowian na interaktywny spektakl. 27 lutego do Bełchatowa zawita Teatr Trip ze swoim przedstawieniem „Królewna Fasolka”. Bilety na teatralną opowieść o warzywnych skrzatach oraz ich perypetiach można kupić w kasie Miejskiego Centrum Kultury lub w systemie sprzedaży online.

 

„Królewna Fasolka” to spektakl skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Zachęca on najmłodszą publiczność do zdrowego odżywiania się oraz zawiera w sobie drobne elementy języka angielskiego. Historia rozgrywa się w świecie warzywnych skrzatów, które bardzo dbają o swoją krainę, o wszystkie uprawy, a co za tym idzie o zdrowe odżywianie. Zgromadzone na widowni dzieci również będą miały swój udział w wydarzeniach, które zakłócą spokój Grządkowa.

 

Pewnego dnia dwójka warzywnych skrzatów – Karotek i Groszka – znajdują przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko. Jednocześnie okazuje się, że Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przyjdzie im Cebulowa Wróżka oraz… dzieci zgromadzone na widowni.

 

Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę w tej historii odegra ludzkie dziecko? I czy szpinak może być dobry? Tego wszystkiego widzowie dowiedzą się już 27 lutego o godz. 17:00. Bilety na spektakl, który wystawiony będzie w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy, można kupić w kasie MCK oraz w systemie sprzedaży online TUTAJ.

 

AP

 

{vembed Y=sU_FjHGv_Ek}

 

Plakat - spektakl "Królewna Fasolka"Plakat – spektakl „Królewna Fasolka”