Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

 

Grupa VOX wystąpi 26 maja W MCK PGE Giganty Mocy

 

Odkrywanie nieznanych zakątków Polski, spotkanie w kręgu kobiet ze znaną psychoterapeutką i koncert słynnej grupy VOX to jedne z najciekawszych propozycji MCK-u na najbliższe majowe tygodnie. 16 maja Leszek Szczasny zabierze widzów w miejsca niezwykłej urody, 18 maja Ewa Woydyłło opowie o trudnych relacjach międzyludzkich, a 26 maja trzej gentlemani zaproszą do świata muzycznych wzruszeń.

 

 

Klub Podróżnika cyklicznie zabiera widzów w miejsca rozsiane na całym globie. Tym razem podróż będzie o tyle oryginalna, bo odbyta bez przekraczania granic kraju. Leszek Szczasny, niezależny globtroter, fotograf i społecznik pokaże Polskę, jakiej jeszcze nie znamy albo znamy słabo. Będzie zaskakująco, różnorodnie, a nawet egzotycznie. Spotkanie odbędzie się 16.05.2019 o 18:00, w sali koncertowej MCK. 20 rozdziałów slajdowiska poprowadzi m.in. przez podlaskie bezdroża, górnośląskie pokopalniane hałdy, landartową galerię sztuki nad Bugiem, drewniane ukryte świątynie czy mniej znane Pogórze Przemyskie.

 

Autor realizuje multimedialny projekt fotograficzny  w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Z wystawami podróżuje po placówkach kulturalnych w całej Polsce. W 2010 roku wydał książkę „Świat na wyciągnięcie ręki", a w tej chwili pracuje nad kolejną pt. "Afrykański rytm".

 

Na spotkanie z równie ciekawą osobowością zapraszają organizatorzy kolejnej edycji Soboty na szpilkach. Ewa Woydyłło, bo o niej mowa, to doktor psychologii, psychoterapeutka, publicystka i autorka książek takich jak „Sekrety kobiet”, „Podnieś głowę”, „W zgodzie ze sobą”, „Buty szczęścia”, „Bo jesteś człowiekiem: żyć z depresją, ale nie w depresji”. W Fundacji Batorego kieruje szkoleniem specjalistów leczenia uzależnień w Europie Wschodniej i Azji Centralnej. Aktywnie działa w Kongresie Kobiet. Jest wykładowczynią uniwersytetów SWPS w Strefie Psyche oraz laureatka Medalu św. Jerzego, Nagrody Teofrasta oraz wyróżnień państwowych.

 

Pani Ewa wygłosi wykład „Trudni ludzie w naszym życiu” 18 maja o godz. 17:30 w sali kinowej MCK.

Koszt uczestnictwa wynosi 25 zł. Bilety są do nabycia w kasach MCK lub na stronie: www.mckbelchatow.pl

 

Tym, którzy zdecydują się przyjść 26 maja do MCK PGE Giganty Mocy, Dzień Matki upłynie przy dźwiękach legendarnej grupy VOX. Panowie Witold Paszt, Jerzy Słota i Dariusz Tokarzewski zaprezentują przed bełchatowską publicznością znane i lubiane kawałki, jak choćby "Bananowy song", "Szczęśliwej drogi już czas", "Masz w oczach nieba dwa".

 

Aktualnie repertuar zespołu jest bardzo zróżnicowany: to ballady, pieśni gospel, swing, standardy jazzowe, utwory popowe, funkowe i rockowe. Wszystko razem połączone z dużą charyzmą wykonawców zapowiada wyjątkowe doznania muzyczne.

 

Grupa VOX powstała w 1978 roku z przekształcenia zespołu Victoria Singers. Jego założycielem był Witold Paszt, a w skład wchodzili wtedy również: Andrzej Kozioł, Ryszard Rynkowski i Grzegorz Markowski, którego później zastąpił Jerzy Słota. VOX jeździł z koncertami po całym świecie, był m.in. w Holandii, Szwecji, na Kubie, w USA.

 

Koncert grupy VOX rozpoczyna się o godz. 18:00. Bilety w cenie 50 zł, 60 zł, 70 zł (w zależności od sektora) do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz na stronie: www.mckbelchatow.pl

 

APO
fot. MCK

klub podoznika polska szczasny rgb 1

 

wyklad sobota na szpilkach1 01

 

koncert vox plakat a2 3mm 01

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl