Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Swój najnowszy projekt młodzi aktorzy BAT-PKP pokażą w Gigantach MocySwój najnowszy projekt młodzi aktorzy BAT-PKP pokażą w Gigantach Mocy

 

„Dawno temu gdzieś”, a dokładnie w sobotę 8 czerwca można wybrać się na spektakl w wykonaniu grupy BAT-PKP. To najnowszy projekt młodych bełchatowskich aktorów, który pokażą w Sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.


Dawno temu, gdzieś – nie do końca wiadomo, lecz można się domyślać gdzie - istniała kraina, w której mieszkańcy stwarzali sobie i innym absurdalne kłopoty i konflikty. Gdzie król wydając groteskowe prawa, doprowadził do upadku państwa. Gdzie naukowcy nie są w stanie znaleźć rozwiązania żadnego problemu. To w tej tajemniczej krainie ludzie poszukują swej tożsamości, gubiąc się w paradoksach codzienności. Poprzez tę alegoryczną opowieść młodzi aktorzy BAT-u spróbują odpowiedzieć na uniwersalne pytania o sens egzystencji, upływ czasu, czy naturę rzeczywistości.


Spektakl „Dawno temu gdzieś" to najnowszy projekt teatralny, a zarazem ostatni premierowy pokaz w wykonaniu bełchatowskiej grupy BAT-PKP w bieżącym roku kulturalnym. Reżyserii podjęła się Katarzyna Pawłowska, autorem muzyki jest Jakub Roczek zaś za scenografię odpowiedzialni są Monika Bartłomiejczyk, Dorota Wach i Alicja Kowalska. Sztukę zobaczyć będzie można w sobotę, 8 czerwca o godz. 17 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy. Bilety w cenie 10zł do nabycia on-line oraz w kasach MCK.

 

AP/MCK

fot./MCK

 

dawno temu gdzieś rgb2 1dawno temu gdzieś rgb2 1

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl