Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na bełchatowian czekają seanse 10 i 11 lipca, fot. MCK Bełchatów Na bełchatowian czekają seanse 10 i 11 lipca, fot. MCK Bełchatów

 

Już w sierpniu do naszego miasta zawita kino letnie. Seans pod gołym niebem to propozycja dla małych i dużych widzów. Filmy będzie można oglądać od godziny 20:00, siedząc na wygodnych na leżakach i aby było bardziej przytulnie - otulić się kocykiem. Dodatkowo widzom zostanie rozdany popcorn, który wprowadzi kinowy klimat.

 

Darmowe seanse pod chmurką odbędą się 10 i 11 sierpnia na placu Narutowicza. Jakie filmy zobaczymy na wielkim ekranie? 10 sierpnia (sobota) ,, Zawrotna prędkość”, ,,Najlepszy”, a 11 sierpnia (niedziela) ,,Był sobie pies” i ,,Baby Driver”. 

 

Przed seansem możecie wziąć udział w świetnej zabawie za sprawą escape room’ów – czyli pomieszczeń, w których przygotowano szereg zagadek dla uczestników gry. Wystarczy zebrać 4-osobowe drużyny i użyć sprytu, aby rozwiązać ciekawe zagadki poruszające tematykę 100-lecia istnienia Województwa Łódzkiego oraz 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Pamiętajcie, że macie na to tylko 20 minut! Pokoje zagadek będą dostępne już od godziny 10:00. Aby uniknąć czekania w długich kolejkach, najlepiej wcześniej przyjść i zgłosić chęć uczestnictwa. Dodatkowo dookoła pokoi zagadek będą liczne atrakcje, w tym pamiątkowe zdjęcia przy fotościankach.

 

Źródło: www.mck.belchatow.pl

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl