joombig banner rotation images

Menu

Koncert Teresy Werner zaplanowany jest na środę, 20 listopada Koncert Teresy Werner zaplanowany jest na środę, 20 listopada

 

Wkrótce seniorzy będą obchodzić swoje święto. Z tej okazji miasto i powiat przygotowały wspólną niespodziankę – koncert Teresy Werner. Wstęp jest bezpłatny, trzeba jednak odebrać wejściówkę. Darmowe bilety od czwartku, 14 listopada będą dostępne w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

 

 

W listopadzie obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Seniora. Bełchatowianie, a także mieszkańcy powiatu mają okazję, aby świętować go wspólnie. Starosta bełchatowski Dorota Pędziwiatr i prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska przygotowały bowiem muzyczną niespodziankę – koncert Teresy Werner.

 

Gwiazda muzyki rozrywkowej wystąpi w Bełchatowie już w środę, 20 listopada w MCK PGE Gigantach Mocy, początek o godz. 18. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc trzeba wcześniej pobrać wejściówkę. Darmowe bilety od czwartku, 14 listopada będą czekać na chętnych w kasie MCK PGE Gigantów Mocy. Co ważne jedna osoba będzie odebrać wyłącznie dwie wejściówki.

 

Teresa Werner to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zanim rozpoczęła karierę solową, przez ponad 40 lat występowała z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. Dziś ma na swoim koncie trzy solowe albumy, wiele znanych przebojów, m.in. „Miłość jest piękna”, „Wiem na pewno”, „Kocham swoje morze” oraz kilkanaście znaczących nagród.

 

AD-A

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020