Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Koncert Teresy Werner zaplanowany jest na środę, 20 listopada Koncert Teresy Werner zaplanowany jest na środę, 20 listopada

 

Wkrótce seniorzy będą obchodzić swoje święto. Z tej okazji miasto i powiat przygotowały wspólną niespodziankę – koncert Teresy Werner. Wstęp jest bezpłatny, trzeba jednak odebrać wejściówkę. Darmowe bilety od czwartku, 14 listopada będą dostępne w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

 

 

W listopadzie obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Seniora. Bełchatowianie, a także mieszkańcy powiatu mają okazję, aby świętować go wspólnie. Starosta bełchatowski Dorota Pędziwiatr i prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska przygotowały bowiem muzyczną niespodziankę – koncert Teresy Werner.

 

Gwiazda muzyki rozrywkowej wystąpi w Bełchatowie już w środę, 20 listopada w MCK PGE Gigantach Mocy, początek o godz. 18. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc trzeba wcześniej pobrać wejściówkę. Darmowe bilety od czwartku, 14 listopada będą czekać na chętnych w kasie MCK PGE Gigantów Mocy. Co ważne jedna osoba będzie odebrać wyłącznie dwie wejściówki.

 

Teresa Werner to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zanim rozpoczęła karierę solową, przez ponad 40 lat występowała z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. Dziś ma na swoim koncie trzy solowe albumy, wiele znanych przebojów, m.in. „Miłość jest piękna”, „Wiem na pewno”, „Kocham swoje morze” oraz kilkanaście znaczących nagród.

 

AD-A

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl