Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Za pół ceny Giganty Mocy mogą zwiedzać dzieci, a także dorośli Za pół ceny Giganty Mocy mogą zwiedzać dzieci, a także dorośli

 

Giganty Mocy po raz kolejny włączają się w akację „Polska zobacz więcej”. Oznacza to, że w dniach 22-24 listopada interaktywną ekspozycję można zwiedzić za pół ceny.

 

Zniżka dotyczy wszystkich gości indywidualnych, zarówno dzieci jak i dorosłych. Aby skorzystać z promocji nie trzeba się wcześniej zapisywać czy rezerwować biletu, wystarczy przyjść do PGE Gigantów Mocy. Przez trzy dni, od 22 do 24 listopada za bilety zakupione w kasie MCK PGE Gigantów Mocy zapłacisz 50% regularnej ceny.

 

W piątki ekspozycję można zwiedzać w godz. 9-16 (ostatnie wejście o godz. 15), zaś w weekend od godz. 10 do 17:30, ostatnie wejście zaplanowane jest na godz. 16. Więcej o PGE Gigantach Mocy można dowiedzieć się TUTAJ.

 

To już kolejna edycja kampanii „Polska zobacz więcej”, którą wspólnie organizują Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. Za pół ceny w dniach 22-24 listopada można zwiedzić nie tylko PGE Giganty Mocy, ale wiele więce. Szczegóły TUTAJ, gdzie znajdziesz wyszukiwarkę turystycznych atrakcji, dostępnych w promocyjnych cenach.

 

AD-A

Za pół ceny będzie można zwiedzić PGE Giganty Mocy Za pół ceny będzie można zwiedzić PGE Giganty Mocy

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl