Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Bełchatowska biblioteka otrzyma nowe książki i pufki Bełchatowska biblioteka otrzyma nowe książki i pufki

 

Dobra wiadomość dla czytelników szczególnie tych najmłdoszych. Wkrótce do bełchatowskiej biblioteki trafią nowe książki, a wśród nich pozycje właśnie dla dzieci.

 

Nasza placówka znalazła się bowiem w gronie zwycięzców internetowego plebiscytu „Przerwa na wspólne czytanie”. Dzięki głosom czytelników jej księgozbiór powiększy się o kolejne nowości, a zaplecze o dwie pufki. Będzie można się w nich wygodnie rozsiąść i wspólnie poczytać.

 

Kiedy nowe książki dotrą do biblioteki i jakie to będą tytuły? Jeszcze nie wiadomo. Na pewno będą to pozycje, które cieszyły się największym zainteresowaniem w głosowaniu na ulubione książki dla dzieci i rodziców, który także był prowadzony w ramach akcji. Najchętniej wybierane były m.in. „Nowe przygody Mikołajka. Kolejna porcja”, „Dzieci z Bullerbyn”, „Akademia pana Kleksa”, „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” czy „Bromba i inni” – część z nich trafi pewnie i do bełchatowskiej biblioteki.

 

AD-A

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl