Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Wzorem lat ubiegłych wielu bełchatowian witało Nowy Rok na pl. NarutowiczaWzorem lat ubiegłych wielu bełchatowian witało Nowy Rok na placu Narutowicza


Jak co roku Miejski Sylwester przyciągnął na plac Narutowicza tłumy bełchatowian. Dyskoteka pod gwiazdami, tańce przy największych przebojach muzycznych, a o północy pokaz sztucznych ogni - takie m.in. atrakcje czekały w tę wyjątkową noc na mieszkańców.

 

 

Wspólnie obchodzony Sylwester w centrum miasta to już tradycja. Od godz. 22.00 na placu Narutowicza zaczęli pojawiać się pierwsi goście. Wtedy też rozpoczęła się dyskoteka pod chmurką. O oprawę muzyczną zatroszczył się DJ. Nie brakowało więc polskich i światowych przebojów.


Na miejskim parkiecie bawili się - i młodsi, i starsi. Z zaproszenia miasta skorzystały całe rodziny. Tej nocy nikt się nie nudził.


Punktualnie o godz. 24.00 rozpoczął się pokaz fajerwerków, który trwał przez kilka minut. Sztuczne ognie puszczane były z placu za bełchatowskimi Gigantami Mocy. Było głośno, kolorowo i wystrzałowo. W tej niezwykłej atmosferze bełchatowianie składali sobie życzenia Szczęśliwego Nowego Roku, po czym do wspólnej zabawy ponownie zaprosił DJ. Sylwestrowa dyskoteka trwała do godz. 2.00.

 

Miejski Sylwester pod gwiazdami to tylko jedna z propozycji. Tuż obok, w Miejskim Centrum Kultury spotkali się fani muzyki filmowej. Podczas koncertu, który poprowadził Tomasz Stockinger, zagrali Sonic Quintet oraz znany pianista jazzowy, kompozytor i aranżer – Stefan Gąsieniec. To była prawdziwa muzyczna uczta.

 

>>> Fotorelacja z Miejskiego Sylwestra

KZB

 

W oczekiwaniu na nadejscie Nowego Roku bełchatowianie spotkali sie na największej dyskotece w mieścieW oczekiwaniu na nadejście Nowego Roku bełchatowianie spotkali sie na największej dyskotece w mieście

 

Kilkuminutowy pokaz fajerwerków rozpoczął się punktualnie o godz. 24.00Kilkuminutowy pokaz fajerwerków rozpoczął się punktualnie o godz. 24.00

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl