Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Letnie kino samochodowe okazało się strzałem w dziesiątkę, stąd w najbliższy weekend MCK organizuje kolejny seans Letnie kino samochodowe okazało się strzałem w dziesiątkę, stąd w najbliższy weekend MCK organizuje kolejny seans

 

W najbliższą sobotę, 29 sierpnia, miłośnicy kina będą mieć okazję do obejrzenia dobrego filmu w plenerze. Tym razem na parkingu za letnią sceną MCK PGE Gigantów Mocy wyświetlona zostanie francuska komedia romantyczna „Kręcisz mnie”. Początek seansu o godz. 20.30.

 

 

Letnie kino na leżakach na stałe wpisało się w kalendarz miejskich imprez kulturalnych w Bełchatowie. W tym roku ma ono nieco inną formułę, nawiązującą do amerykańskiej tradycji kina samochodowego. Pierwszy seans, w lipcu, na parking z letnią sceną Gigantów Mocy ściągnął liczną grupę zmotoryzowanych kinomaniaków. Organizator wydarzenia, Miejskie Centrum Kultury, liczy, że podczas najbliższego pokazu będzie podobnie.

 

Na specjalnym, plenerowym ekranie wyświetlona zostanie obraz pt. „Kręcisz mnie”. W rolach głównych zagrali Franck Dubosc, Alexandra Lamy i Elsa Zylberstein. Uznany za jedną z najlepszych komedii romantycznych 2018 roku film opowiada o niepoprawnym podrywaczu, który znajduje miłość w dość niecodzienny sposób. Początek seansu zaplanowano na godz. 20:30.

 

Warto jednak na miejscu pojawić się nieco wcześniej, by zająć dobre miejsce. Parking dla widzów otwarty zostanie już godzinę przed planowanym rozpoczęciem pokazu. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, o tym, czy uda się zaparkować, decydować będzie kolejność przybycia na miejsce projekcji. Co ważne, na terenie parkingu przewidziano także miejsca dla widzów niezmotoryzowanych. Specjalnie na nich czekać będą leżaki rozstawione w odległości ok. 1 m od siebie.

 

Przypominamy, że podczas letniego kina samochodowego obowiązują ścisłe zasady bezpieczeństwa sanitarnego. W trakcie seansu pojazd powinien mieć wyłączony silnik. Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie. W zamkniętym aucie, jeśli przyjechało się z osobą, z którą na co dzień się mieszka, nie trzeba mieć maseczki. Jeśli jednak okno zostanie uchylone lub konieczne będzie wyjście z pojazdu (np. do toalety), należy zasłonić usta i nos. W przypadku kolejki do sanitariatów obowiązkowe będzie zachowanie 2-metrowego dystansu.

 

Wjazd na teren pokazu odbywać się będzie od strony ulicy Kwiatowej 6 (parking przy budynku „Megawat“). Wyjazd samochodem możliwy będzie wyłącznie po zakończeniu seansu.

 

AP

 

plakat mck

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl