Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Tegoroczny Festiwal Sztuki Jabłka będzie mieć tylko formę online Tegoroczny Festiwal Sztuki Jabłka będzie mieć tylko formę online

 

Nadchodzący Festiwal Sztuki Jabłka odbędzie się tylko w wersji online. Wydarzenia, jakie były planowane na żywo, zostają odwołane. Termin F/S/J jest niezmienny. Spotykamy się w internecie już w sobotę i niedzielę 19-20 września.


Festiwal Sztuki Jabłka już w ten weekend. – Wydarzenie w tym roku początkowo miało mieć jedynie formę online i do takiej formy ostatecznie decyzją wiceprezydenta miasta Łukasza Politańskiego wracamy. Nie chcemy ryzykować i kusić losu – mówi rzecznik Urzędu Miasta Kryspina Rogowska.


W nadchodzące sobotę i niedzielę zapraszamy do oglądania festiwalowej TV, za pośrednictwem której zaprezentujemy cykl wywiadów z bełchatowskimi artystami - "Jak ugryźć jabłko". Ewa Ber, Katarzyna Chmiel i Piotr Kulpa, Alicja Galewska, Mariusz Gosławski, Andrzej Juchniewicz, Tadeusz Maksimowicz, Małgorzata Podracka, zespół Thrudy, Elżbieta Wesołowska oraz Mateusz Wojtasik i Katarzyna Pawłowska – kilkunastu twórców opowie o tym, jak powstają ich dzieła i dlaczego sztuka jest ich życiem. Rozmowy przeprowadzili członkowie grupy Młodzi Dla Sztuki.

 

W sobotę, 19 września, między godz. 10:00 a 20:00 bohaterami wywiadów będą po kolei: Łukasz Politański, Mateusz Wojtasik, Małgorzata Podracka, Andrzej Juchniewicz, Katarzyna Chmiel i Piotr Kulpa, Zespół Thrudy.

 

Z kolei w niedzielę, 20 września, między godz. 10:00 a 20:00 o swojej miłości do sztuki opowiadać będą: jako pierwsza Ewa Ber, a po niej Mariusz Gosławski, Katarzyna Pawłowska, Tadeusz Maksimowicz, Elżbieta Wesołowska i Alicja Galewska.


To jeszcze nie koniec. W ramach festiwalu miasto ogłosi konkurs fotograficzny „Poczuj się jak Ewa”. Jego szczegóły wkrótce na miejskiej stronie i fanpage'u F/S/J.AP

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl