Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

fsj konkursZwycięzcę konkursu wybiorą mieszkańcy w głosowaniu na profilu Festiwalu Sztuki Jabłka

 

Odtwórz rzeźbę balansującej na linie Ewy, później zrób zdjęcie swojej interpretacji i weź udział w miejskim konkursie. Zabawa „Poczuj się jak Ewa” towarzyszy tegorocznemu Festiwalowi Sztuki Jabłka. Na wasze fotografie czekamy do 19 listopada.

 

Czwarta edycja Festiwalu Sztuki Jabłka już w ten weekend. Tradycyjnie jednym z jego elementów jest konkurs fotograficzny. Tym razem magistrat zachęca mieszkańców, aby „Poczuli się jak Ewa”. – Zadanie konkursowe polega na odtworzeniu w dowolnej, nieszablonowej interpretacji rzeźby i pozy balansującej na linie Ewy, którą można oglądać na placu Narutowicza – mówi Karolina Oleksiewcz-Hoffer, dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Bełchatowa. – Liczymy na inwencję mieszkańców. Można wykorzystać przedmioty codziennego użytku, a także wszystko to co pomoże w przygotowaniu własnej interpretacji figury autorstwa Jerzego Kędziory – dodaje dyrektor Oleksiewicz-Hoffer. Później trzeba zrobić zdjęcie – samodzielnie lub przy pomocy osób trzecich – i przesłać je do magistratu. Można to zrobić elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., osobiście lub listownie (Wydział Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Bełchatowa ul. Kościuszki 15, 97-400 Bełchatów). Na konkursowe prace wraz z formularzem zgłoszeniowym czekamy do 19 listopada. Wszystkie szczegóły dotyczące formatu fotografii, a także jak je opisać można znaleźć w regulaminie, który znajduje się w załączniku poniżej.

 

Wszystkie zakwalifikowane prace 23 listopada zostaną opublikowane na facebook’u – profilu Festiwalu Sztuki Jabłka. Od tego dnia do 30 listopada właśnie na fanpage FSJ prowadzone będzie głosowanie. To mieszkańcy zdecydują, kto wygra. Pierwsze miejsce przypadnie bowiem osobie, która pod swoim zdjęciem otrzyma najwięcej polubieni. Nagrody czekają na laureatów trzech pierwszych miejsc. Otrzymają oni nagrody pieniężne o wartości 500 zł, 200 zł lub 100 zł. Na wszystkich uczestników konkursu czekają zaś drobne upominki w postaci miejskich gadżetów.

 

Rozstrzygnięcie konkursu połączone z wręczeniem nagród przewidziane jest 11 grudnia.

 

>>> Czytaj: Zapraszamy na Festiwal Sztuki Jabłka online

 

ADA

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl