Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Filmiki będą oceniane w trzech kategoriach, trzy najlepsze w każdej z nich otrzymają nagrodęFilmiki będą oceniane w trzech kategoriach, trzy najlepsze w każdej z nich otrzymają nagrodę

 

Nagraj filmik z autorską prognozą pogody i weź udział w miejskim konkursie „Pogodowe Kre:Acje”. Teraz masz na to jeszcze więcej czasu, wydłużyliśmy bowiem termin nadsyłania prac. Na zgłoszenia czekamy teraz do 30 listopada.

 

Aby wziąć udział w konkursie trzeba nakręcić maksymalnie 3-minutowy filmik (musi być on zapisany w formacie MP4) z autorską prognozą pogody. W nagraniu należy wykorzystać samodzielnie przygotowaną konturową mapę Polski z graficznymi oznaczeniami pogodowymi, takimi, jak: temperatura, słońce, deszcz, zachmurzenie, wiatr czy burze. Z filmiku powinno wynikać, jak pogoda będzie się kształtować w ciągu całej doby. Udział w miejskiej zabawie mogą wziąć zarówno dzieci, jak i młodzież do 15 roku życia.

 

Filmiki trzeba przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Termin konkursu został właśnie wydłużony. Teraz na prace czekamy do 30 listopada. Będą one oceniane w trzech kategoriach – do 6. roku życia, 7-10 lat oraz 11-15 lat. Jury, wybierając zwycięzców, będzie brać pod uwagę oryginalność nagrań,  kreatywne podejście do tematu, walory dydaktyczne, ale też sposób prezentacji prognozy pogody. Listę laureatów magistrat ogłosi najpóźniej do 14 grudnia. Każdy uczestnik konkursu otrzyma drobny upominek, zaś trzy najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej nagrody rzeczowe. Ich filmy zostaną także zaprezentowane na oficjalnych miejskich kanałach.

 

Regulamin konkursu zamieszczamy poniżej, z załącznika zaś można pobrać oraz kartę zgłoszeniową. Więcej informacji uzyskać można w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu pod nr tel. 44 733 51 63 lub 44 733 51 62.

 

ADA

 

Informacja o zmianie Regulaminu konkursu: „Pogodowe Kre:Acje, czyli Twoja prognoza pogody”

 I Wprowadza się następujące zmiany w Regulaminie konkursu „Pogodowe Kre:Acje, czyli Twoja prognoza pogody”:

1. § 1. pkt. 2 otrzymuje brzmienie:

„Konkurs rozpoczyna się w dniu 28 maja 2020 r. i kończy się dnia 14 grudnia 2020 r., przy czym zgłoszenia przyjmowane są przez Organizatora do dnia 30 listopada 2020 r.”

 

2. § 6. pkt. 2 otrzymuje brzmienie:

"Zgłoszenie należy wysłać, zgodnie z § 6. pkt. 4 w terminie do 30 listopada 2020 r. włącznie.

 

3. § 6. pkt. 3 otrzymuje brzmienie:

"Wyniki konkursu zostaną ogłoszone za pośrednictwem oficjalnych kanałów informacyjnych Miasta Bełchatowa (m.in. strony www.belchatow.pl, fanpage'u Miasta Bełchatów) nie później niż 14 grudnia 2020 r."

 

4. § 8 pkt. 7 otrzymuje następujące brzmienie:

"Lista Laureatów zostanie podana do publicznej wiadomości. Wyniki zostaną ogłoszone nie później niż 14 grudnia 2020 r. poprzez zamieszczenie na oficjalnym profilu Miasta Bełchatowa na portalu społecznościowym facebook nagrodzonych prac konkursowych we wszystkich kategoriach wiekowych."

 

II Pozostałe zapisy Regulaminu nie ulegają zmianom.

 

 

Załączniki:
Download this file (Regulamin - Pogodowe KreAcje.pdf)Regulamin[ ]66 kB
Download this file (Formularz zgłoszeniowy - Pogodowe KreAcje.pdf)Formularz zgłoszeniowy[ ]59 kB

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl