Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Nagrania można przesyłać do 14 grudnia, zaś listę laureatów poznamy 14 grudnia Nagrania można przesyłać do 4 grudnia, zaś listę laureatów poznamy 14 grudnia, fot. archiwum MCK Bełchatów 

 

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu wokalnego, pt. „Małe Gwiazdy”, który skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych - klasy 1-3. W tym roku, ze względu na okoliczności, postanowiliśmy przenieść nasze castingi do internetu. 

 

 

Konkurs pt. „Małe Gwiazdy” to idealna okazja do zaprezentowania umiejętności wokalnych przez najmłodszych bełchatowian. Każdy z uczestników może zaprezentować jedną wybraną przez siebie piosenkę i nagrać ją w domu, powszechnie dostępnym sprzętem, takim jak: kamera, telefon, czy też tablet, a następnie wysłać do nas link, z załączonym nagraniem na serwisie YouTube wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie. Jest to cykliczne wydarzenie, które każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i słuchaczy.

 

Celem konkursu jest rozwijanie zdolności wokalnych, a także możliwość występów artystycznych i uczestniczenie w życiu kulturalnym bez wychodzenia z domu. Regulamin konkursu, a także karta zgłoszeniowa dostępne są w załączniku poniżej.

 

Na wasze zgłoszenia czekamy do 4 grudnia br. Ogłoszenie wyników odbędzie się 14 grudnia br. na naszej stronie oraz Facebooku. 

 

 

Źródł: www.mckbelchatow.pl

Plakat promujący konkurs wokalny "Małe gwiazdy"Plakat promujący konkurs wokalny "Małe gwiazdy"

 

Loading...

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl