Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na konkursowe prace Miejskie Centrum Kultury czeka do 4 grudnia Na konkursowe prace Miejskie Centrum Kultury czeka do 4 grudnia

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Najwyższa więc pora na przygotowanie świątecznych ozdób. Dlatego Miejskie Centrum Kultury proponuje najmłodszym udział w konkursie plastycznym „Wieniec Bożonarodzeniowy”.

 

Skierowany jest on do  uczniów klas I-III z bełchatowskich szkół. Ale w przygotowaniu ozdoby tak naprawdę może zaangażować się cała rodzina - rodzice, rodzeństwo czy dziadkowie. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę. Wieniec musi być wykonany z takich materiałów, które pozwolą go zawiesić, a także przenieść czy przetransportować. Wszystkie ozdoby powinny być wykonane własnoręcznie. Co ważne jej średnica nie powinna przekraczać 40 centymetrów. Prace należy oznaczyć specjalną informacją i kartą zgłoszeniową. Wszystkie potrzebne szczegóły dostępne są w regulaminie zamieszczonym na www.mckbelchatow.pl.

 

Na prace MCK czeka do 4 grudnia do godz. 18:00. Trzeba je dostarczyć do szatni w budynku Gigantów Mocy. Rozstrzygnięcie konkursy, a także wręczenie nagród połączone z otwarciem wystawy zaplanowane jest na 10 grudnia. Ekspozycję będzie można oglądać do 31 grudnia. Przez wzgląd na epidemię i zmieniające się obostrzenia najlepiej śledzić stronę Miejskiego Centrum Kultury, gdzie na bieżąco zamieszczane będą wszystkie zmiany dotyczące konkursu.

 

ADA

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl