Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

ewa1 www2Uczestnicy zabawy "Poczuli się jak Ewa", co widać na nadesłanych do konkursu zgłoszeniach

 

Odtworzyli rzeźbę Ewy balansującej na linie nad Placem Narutowicza, a teraz liczą na głosy internautów. Mowa o uczestnikach miejskiego konkursu „Poczuj się jak Ewa”, który towarzyszył tegorocznemu Festiwalowi Sztuki Jabłka. Na fotografie można głosować do końca listopada.

 

Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu własnej interpretacji figury balansującej Ewy. Okazało się, że inwencji uczestnikom nie brakowało. Do jak najwierniejszego odtworzenia rzeźby Jerzego Kędziory wykorzystali oni m.in. przedmioty codziennego użytku. Postarali się oni także o niepowtarzalny klimat swoich dzieł – mowa nie tylko o plenerze, w jakim robili fotografie, ale także o wykorzystanej technice fotograficznej.

 

Wszystkie zgłoszone do zabawy zdjęcia prezentowane są na facebookowym profilu Festiwalu Sztuki Jabłka, gdzie również odbywa się głosowanie. Zwycięzcą zostanie autor fotografii, która uzyska najwięcej polubieni. Swoje głosy (w postaci lajków) oddawać można do 30 listopada.

 

Na laureatów trzech pierwszych miejsc czekają nagrody pieniężne o wartości 500 zł, 200 zł lub 100 zł. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają także drobne upominki w postaci miejskich gadżetów. O tym, kto wygra w konkursie „Poczuj się jak Ewa” dowiemy się już 11 grudnia.

 

AP

 

Na prawe konkursowe można głosować do 30 listopada na fb Festiwalu Sztuki JabłkaNa prace konkursowe można głosować do 30 listopada na fb Festiwalu Sztuki Jabłka

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl