Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 giganty mck wwwPlacówki na grudzień przygotowały sporo atrakcji online

 

Do 27 grudnia wciąż będą zamknięte placówki kulturalne w całym kraju. Co za tym idzie przez najbliższe tygodnie bełchatowianie nie skorzystają z Miejskiego Centrum Kultury, PGE Gigantów Mocy i kina Kultura. Placówki przygotowały jednak wystawy, koncerty i świąteczne niespodzianki, które będzie można zobaczyć za pośrednictwem internetu. 

 

Decyzję o przedłużeniu obostrzeń w tym zakresie rząd ogłosił w sobotę, 21 listopada. Wszystko po to, aby jeszcze ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Przez najbliższe tygodnie w bełchatowskim Miejskim Centrum Kultury nie odbędą się więc żadne imprezy, spektakle i koncerty. Odwołane zostają także wszystkie zajęcia oraz spotkania klubów. Do 27 grudnia nieczynna będzie również interaktywna wystawa Giganty Mocy. Zawieszone zostały też seanse w kinie Kultura.

 

- O postępie sprawy będziemy informować Państwa na bieżąco na naszych stronach internetowych oraz fanpejdżach – mówi Damian Nowak, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury.

 

Zamknięcie placówek dla zwiedzających nie oznacza przerwy w ich pracy. – Mimo wszystko w grudniu będzie dziać się sporo. Zaplanowaliśmy wystawę ceramiki Alicji Przydrygi, którą obejrzymy za pośrednictwem Internetu, tak samo będzie w przypadku przeglądowej ekspozycji Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego – tłumaczy dyrektor Nowak. – Szykujemy także kilka świątecznych niespodzianek online, m.in. na Mikołajki. Będzie internetowy casting na „Małe Gwiazdy”, rozstrzygniemy konkurs na bożonarodzeniowy wieniec. Zapraszamy też na świąteczne kolędowanie z MCK – podsumowuje Nowak.

 

Szczegółowe informacje, kiedy i co będzie się dziać w Miejskim Centrum Kultury, można znaleźć na belchatowmck.pl oraz fanpejdżach placówki.

 

ADA

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl