Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Coroczny festiwal upamiętnia harcerzy, którzy zginęli w wypadku podczas rajdu w 2005Coroczny festiwal upamiętnia harcerzy, którzy zginęli w wypadku podczas rajdu w 2005

 

Harcerze z 7 Środowiskowego Szczepu Harcerskiego "Kora" im. Bronisława Hellwiga "Bruna" oraz Hufiec Piotrków Trybunalski zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. To coroczne Jesienne Spotkania z Piosenką im. Marcina i Matusza. Wydarzenie relacjonowane będzie 12 grudnia za pośrednictwem mediów społecznościowych.Spotkania z piosenką organizowane są cyklicznie. To forma upamiętnienia dwóch harcerzy, którzy zginęli w wypadku podczas rajdu harcerskiego w 2005 roku. Tegoroczna edycja ze względu na pandemię koronawirusa i obostrzenia sanitarne organizowana jest online, za pośrednictwem profilu na facebookowym profilu Jesiennych Spotkań z Piosenką im. Marcina i Mateusza.

 
Jak mówią organizatorzy, co roku spotykają się po to, by uczcić pamięć swoich tragiczne zmarłych kolegów. Festiwal jest czasem na chwilę zadumy, ale też okazją do świetnej zabawy w przyjaznym gronie.

 

Tegoroczna edycja będzie 17. odsłoną festiwalu. Choć wyjątkowa ze względu na formę, przyciągnęła już około 360 osób obserwujących to wydarzenie w mediach społecznościowych.


Swoje artystyczne zdolności w kilku kategoriach wiekowych zaprezentuje w tym roku ponad 100 osób z całej Polski, w tym soliści, zespoły i duety. Choć nie o nagrody chodzi w tym wydarzeniu warto wspomnieć, że te są bardzo atrakcyjne. Zwycięscy otrzymają instrumenty muzyczne.


XVII Spotkania Jesienne z Piosenką im. Marcina i Mateusza już w sobotę 12 grudnia od godziny 10.00 do późnych godzin popołudniowych. Cały festiwal relacjonowany będzie na profilu:  https://www.facebook.com/JesiennyFestiwalMM/.


Tegoroczna odsłona festiwalu organizowana jest pod patronatem Prezydent Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej.

 

KR

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl