Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na wystawie będzie można podziwiać efekty pracy uczestników wiosennych warsztatów fotograficznychNa wystawie będzie można podziwiać efekty pracy uczestników wiosennych warsztatów fotograficznych

 

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne przygotowało nie lada gratkę dla miłośników dzikiej przyrody i fotografii. Na wystawie „Dolina Biebrzy Biebrzański Park Narodowy w obiektywie pracowników PGE”, będzie można podziwiać zdjęcia zagrożonych wyginięciem roślin i zwierząt. Jej wernisaż odbędzie się w najbliższą środę, 13 października w Galerii „Na Piętrze” Gigantów Mocy.

 

Rozległe torfowiska doliny Biebrzy i jej unikalne flora i fauna od lat przyciągają fotografów z całej Polski, ale też z Europy i świata. Wiosną warsztaty w Biebrzańskim Parku Narodowym prowadziło także Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne. Teraz będziemy mogli podziwiać efekty ich pracy.


Na ekspozycji w Galerii „Na Piętrze” MCK PGE Gigantów Mocy zaprezentowane zostaną zdjęcia ukazujące ten największy w Europie obszar bagienny oraz niezwykle rzadko występujące, zagrożone wyginięciem, gatunki roślin, ptaków i zwierząt. Wernisaż niezwykłej wystawy „Dolina Biebrzy Biebrzański Park Narodowy w obiektywie pracowników PGE”, odbędzie się o godz. 18:00 w środę, 13 października. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie (https://www.mckbelchatow.pl/).


Współpraca PGE z Biebrzańskim Parkiem Narodowym jest realizowana w ramach programu „Lasy Pełne Energii”.

 

AP

 

Zaproszenie na wernisaż wystawy "Dolina Biebrzy. Biebrzański Park Narodowy w obiektywie pracowników PGE"Zaproszenie na wernisaż wystawy "Dolina Biebrzy. Biebrzański Park Narodowy w obiektywie pracowników PGE"

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl