Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na wystawie będzie można obejrzeć prace m.in. Słowaka Jano GresaNa wystawie będzie można obejrzeć prace m.in. Słowaka Jano Gresa

 

Przed miłośnikami fotografii nie lada gratka. W galerii „Na piętrze” MCK PGE Gigantów Mocy zaprezentowanych zostanie około sześćdziesięciu zdjęć członków i sympatyków Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Wernisaż wystawy, którą oglądać będzie można do połowy marca, zaplanowano na czwartek, 18 lutego.


To już trzynasta Wystawa Przeglądowa BTF-u. To doskonała okazja do zobaczenia dzieł lokalnych fotografów, ale nie tylko. W Gigantach Mocy pokazane bowiem zostaną zdjęcia członków towarzystwa, a także zaprzyjaźnionych z nim artystów. - Cieszymy się, że możemy pokazać nasze prace, nad którymi pracowaliśmy przez cały 2020 rok. Można śmiało powiedzieć, że na wystawie zaprezentujemy pełen wachlarz fotograficznych form i tematów. Przyroda, natura, krajobraz, zdjęcia koncepcyjne i portret to tylko niektóre z nich – mówi prezes Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego Andrzej Juchniewicz.


Na ekspozycji w galerii „Na piętrze” do końca marca oglądać będzie można prace dwudziestu dwóch fotografów i fotografików z różnych stron Polski, a także z zagranicy. Wśród nich m.in. Petra Vlasaka z Czech, Jano Gresa ze Słowacji oraz Iaroslava Stanchaka z Ukrainy. Wernisaż odbędzie się w najbliższy czwartek, 18 lutego, o godz. 18:00.


Przypominamy, że w PGE Gigantach Mocy, jak i we wszystkich instytucjach i placówkach kultury, obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego. Chodzi m.in. o nakaz zasłaniania ust i nosa oraz utrzymanie dystansu.

 

AP

 

Wystawę będzie można oglądać do połowy marcaWystawę będzie można oglądać do połowy marca

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl