Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Kiermasz książek potrwa od poniedziałku, 11 października do soboty włącznieKiermasz książek potrwa od poniedziałku, 11 października do soboty włącznie

To okazja dla tych, którzy cenią literaturę, ale nie chcą wydawać kroci na jej zakup. W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w filii nr 3 na ul. Okrzei 45, od dzisiaj, tj. 11 października rusza kiermasz książek przeczytanych.   

 

 

Wzbogacają zakres słownictwa, wywołują emocje, pozwalają odkrywać nowe światy i niezmierzone  przestrzenie. Książki mogą być prawdziwym przyjacielem na każdym etapie życia, drogowskazem i azylem. Okazją na uzupełnienie zbiorów w domowej biblioteczce są organizowane przez bibliotekę kiermasze.

 

W filii nr 3, na ul Okrzei 45, właśnie od dzisiaj ruszył kiermasz, który potrwa cały tydzień.  Oferta  kiermaszu jest różnorodna i każdy odnajdzie coś dla siebie. Wśród wystawionych na sprzedaż książek nie zabraknie propozycji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz książek popularnonaukowych. To świetna okazja zarówno do tego, by znaleźć ciekawe pozycje literackie, czasami prawdziwe perełki, jak i też dać drugie życie książkom, które zostały wycofane z księgozbioru biblioteki. Warto dodać, że wśród przeznaczonych na sprzedaż tytułów można znaleźć nie tylko używane, ale i nowe egzemplarze, które nie będą wykorzystywane przez bibliotekę.

 

MiPBP w Bełchatowie zaprasza na kiermasz książek przeczytanych, który odbędzie się 11 – 16 października br. w Filii nr 3, w godz. 9:00-15:00 (poniedziałek-piątek) oraz 7:30-15:00 (sobota). Książki można nabyć w bardzo przystępnych cenach.  

 

Plakat informacyjny dotyczący kiermaszu książek w filii nr 3 MiPBPPlakat informacyjny dotyczący kiermaszu książek w filii nr 3 MiPBP

 

KR

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl