Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 1212Podczas koncertu będzie można usłyszeć wiele pięknych piosenek o mamach

 

Z okazji Dnia Mamy przygotowaliśmy muzyczną ucztę. Na międzypokoleniowy koncert zapraszamy już w najbliższą sobotę, 28 maja. WAŻNE! Przez wzgląd na prognozowane niekorzystne warunki atmosferyczne koncert zostaje przeniesiony do sali widowiskowo-teatralnej MCK PGE Gigantów Mocy.

 

 

Dzień Matki to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Podziękować za troskę, miłość i trud włożony w wychowanie można na różne sposoby. Naszą propozycją jest muzyczne wydarzenie. Wszystkich bełchatowian, a w szczególności mamy, wspólnie zapraszają na nie prezydent Mariola Czechowska i dziekan dekanatu bełchatowskiego ks. Zbigniew Zgoda. Niech to zaproszenie stanie się wyjątkowym prezentem, który sprawi, że spotkamy się w kilka pokoleń, by wspólnie wysłuchać muzyki przygotowanej przez występujących artystów.

 

Na scenie plenerowej w ogrodach parafialnych przy ul. Kościuszki wystąpią m.in. chór UTW Pasjonata, grupy wokalne Cantabile i Bagatela, Arkadiusz Załęczny z zespołem Sounding Strings, schole „Promyki nadziei” (z parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy) i „Farne Scholki” (z parafii pw. Narodzenia NMP), a także lokalni soliści. Koncert poprowadzą Lucyna i Sylwester Hałaszkiewiczowie, aktorzy BAT – Scena Dorosłych. Nie zabraknie nostalgicznych piosenek i dawki dobrego humoru.

 

 Dla bełchatowian, którzy przyjdą na koncert, przygotowaliśmy specjalny śpiewnik. Dzięki temu każdy będzie mógł włączyć się w ten muzyczny prezent dla wszystkich mam. - „Matka to jedyna osoba na świecie, która Cię pokochała, zanim jeszcze Cię poznała” – te słowa Johanna Heinricha Pestalozziego wspaniale oddają, jak ważne miejsce zajmuje Ona w naszym sercu. Nieważne przecież, ile mamy lat, Mama zawsze jest dla nas najważniejsza. Jestem pewna, że nasz koncert będzie dla Państwa miłym, wzruszającym, ale też pełnym humoru spotkaniem. Życzę wspaniałej zabawy, a wszystkim Mamom wielu cudownych chwil przepełnionych miłością, uśmiechem i radością – czytamy w słowie wstępnym prezydent Marioli Czechowskiej do wspomnianego śpiewnika.

 

 Koncert "Dla Ciebie, Mamo..." odbędzie się w sobotę, 28 maja. Początek o godz. 19:15. Wstęp na wydarzenie jest oczywiście bezpłatny. WAŻNE! Przez wzgląd na prognozowane niekorzystne warunki atmosferyczne koncert odbędzie się w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

 

AP

 

Plakat koncert Dzień Mamy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl