Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Internautów ujęły piękny głos Martyny oraz pokaz tresury w wykonaniu WeronikiInternautów ujęły piękny głos Martyny oraz pokaz tresury w wykonaniu Weroniki

 

Znamy zwycięzców miejskiego konkursu „Miasto Talentów”. Najwięcej głosów w swoich kategoriach zdobyły Martyna Kruk oraz Weronika Burczyk. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, że zechcieli podzielić się swoimi wyjątkowymi talentami i zdolnościami.

 


Grają na fortepianie, skrzypcach i flecie, śpiewają, jeżdżą konno i tresują psy – to tylko niektóre z talentów, jakimi pochwalili się uczestnicy konkursu „Miasto Talentów”. Udział w miejskiej zabawie wzięło kilkunastu młodych bełchatowian, którzy na krótkich, 1-minutowych filmikach pokazali, jakie drzemią w nich zdolności. Przez 5 dni (19 – 23 lipca) nagrania były prezentowane na miejskim profilu facebookowym (@belchatow). O tym, kto zwycięży, zdecydowali internauci.


W kategorii dzieci w wieku 7-10 lat najwięcej głosów zdobyła Martyna Kruk, która wykonała cover przeboju „Nie wie nikt”. Na drugim miejscu znalazła się Agata Janus ze swoją interpretacją piosenki „Cud w szafie”, na trzecim zaś Michalina Sztajerowska, która pochwaliła się fantastyczną techniką gry na fortepianie.


Jeśli chodzi o młodzież w wieku 11-15 lat, bezkonkurencyjna okazała się Weronika Burczyk – młoda zaklinaczka psa rasy border collie. Drugie miejsce przypadło Mai Fidali, której największą pasją jest malarstwo, podium zamknęła zaś obdarzona pięknym głosem Aleksandra Rzepecka.


Wszystkim laureatom gratulujemy. O terminie oraz sposobie wręczenia nagród zwycięzcy zostaną poinformowani.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl