Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Spektakl zachęca dzieci do zdrowego odżywiania; fot. FB Teatr TripSpektakl zachęca dzieci do zdrowego odżywiania; fot. FB Teatr Trip

 

Zapraszamy najmłodszych bełchatowian na interaktywny spektakl. 27 lutego do Bełchatowa zawita Teatr Trip ze swoim przedstawieniem „Królewna Fasolka”. Bilety na teatralną opowieść o warzywnych skrzatach oraz ich perypetiach można kupić w kasie Miejskiego Centrum Kultury lub w systemie sprzedaży online.

 

„Królewna Fasolka” to spektakl skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Zachęca on najmłodszą publiczność do zdrowego odżywiania się oraz zawiera w sobie drobne elementy języka angielskiego. Historia rozgrywa się w świecie warzywnych skrzatów, które bardzo dbają o swoją krainę, o wszystkie uprawy, a co za tym idzie o zdrowe odżywianie. Zgromadzone na widowni dzieci również będą miały swój udział w wydarzeniach, które zakłócą spokój Grządkowa.

 

Pewnego dnia dwójka warzywnych skrzatów - Karotek i Groszka - znajdują przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko. Jednocześnie okazuje się, że Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przyjdzie im Cebulowa Wróżka oraz… dzieci zgromadzone na widowni.

 

Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę w tej historii odegra ludzkie dziecko? I czy szpinak może być dobry? Tego wszystkiego widzowie dowiedzą się już 27 lutego o godz. 17:00. Bilety na spektakl, który wystawiony będzie w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy, można kupić w kasie MCK oraz w systemie sprzedaży online TUTAJ.

 

AP

 

 

Plakat - spektakl "Królewna Fasolka"Plakat - spektakl "Królewna Fasolka"

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl