Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Bezpłatne szkolenie organizowane przez bibliotekę odbędzie się we wrześniu Bezpłatne szkolenie organizowane przez bibliotekę odbędzie się we wrześniu

Ta propozycja skierowana jest do młodzieży, która chce rozwijać swoje umiejętności i kreatywność. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych”. Chętni mogą się zgłaszać do 6 września.

 

 

W dobie cyfryzacji i powszechnie używanych narzędzi informatycznych, szkolenie organizowane przez bibliotekę, proponuje młodzieży zdobycie nowych, przydatnych umiejętności. Kurs „Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowej” przeprowadzony zostanie w formule online poprzez platformę TIMES.

 

Mogą w nim bezpłatnie uczestniczyć młodzi bełchatowianie w wieku od 10 do 18 lat. – Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak projektować grafiki, w jaki sposób umieszczać je w prezentacjach, poznają przydatne narzędzia i aplikacje – mówi Edyta Jasińska dyrektor MiBP w Bełchatowie. Uczniowie, oprócz nowych umiejętności uzyskają również wiedzę dotyczącą praw autorskich oraz licencji CC.  

 

Udział w projekcie jest nieodpłatny. Szkolenie rozpocznie się 13 września i potrwa do końca miesiąca. Zajęcia organizowane będą codziennie oprócz weekendów. Każde z nich trwać ma około 2 godzin. Pora przeprowadzenia zajęć zostanie ustalona z uczestnikami szkolenia.   

 

Biblioteka czeka na zgłoszenia od zainteresowanych osób, które chciałyby zdobyć nowe umiejętności z zakresu grafiki do 6 września. Formularze zgłoszeniowe znaleźć można na stronie biblioteka.belchatow.pl. Szczegółowe informacje dostępne są  pod numerem telefonu 44 632 28 71.   

 

Zajęcia organizowane są w ramach projektu „Sieć na kulturę” przy udziale Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju i Funduszy Europejskich.      

bibliotekaPlakat promujący szkolenie "Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych

 

KR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl