Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Nagrody laureatom konkursu wręczył wiceprezydent Łukasz Politański Nagrody laureatom konkursu wręczył wiceprezydent Łukasz Politański

 

Zwycięzcy miejskiego konkursu fotograficznego „Zabierz Bełchatów na wakacje” odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy. – Serdecznie gratuluję pomysłów i dziękuję, że zechcieliście wziąć udział w naszym konkursie – powiedział podczas spotkania z laureatami wiceprezydent Łukasz Politański.  

 

 

Kilka dni temu poznaliśmy nazwiska osób i zdjęcia, które zyskały najwięcej reakcji w internetowym głosowaniu w ramach miejskiego konkursu „Zabierz Bełchatów na wakacje”. Jego zasady były proste. Trzeba było zrobić wakacyjne zdjęcie z motywem promującym Bełchatów. Wykorzystać można było dowolny element, jaki kojarzy się z naszym miastem. Mogła to być też fotografia z jakimś miejskim gadżetem. Bełchatowianie wykazali się ogromną pomysłowością. Zdjęcia były różnorodne, a uczestnicy konkursu zabrali Bełchatów m.in. nad morze, w góry, do Łodzi i innych miast.

 

Najbardziej internautom spodobała się fotografia Marcina Lutza i jego zdjęcie „Zakochani w Bełchatowie”. Drugie miejsce zajęła Sylwia Mroczek, która swoją pracę zatytułowała „Cafee Bełchatów”. Natomiast trzecia lokata przypadła Marcinowi Bartnikowi i jego fotografii „Zasmakuj w Bełchatowie”.

 

Laureaci odebrali już nagrody i pamiątkowe dyplomy. Ich wręczenie odbyło się we wtorek, 20 września w urzędzie miasta. - Serdecznie Wam gratuluję. Cieszę się, że zabraliście Bełchatów na wakacje. Na wszystkie prace oddano prawie 3 tys. głosów. Pomiędzy pierwszym, a drugim miejscem niewielka różnica w głosach, co świadczy o tym, że mieszkańcom Wasze zdjęcia bardzo się podobały – powiedział wiceprezydent Łukasz Politański.

 

Warto dodać, że upominki trafiły także do pozostałych uczestników konkursu.  Wkrótce w urzędzie miasta będzie można oglądać wystawę, na której zaprezentowane będą wszystkie nadesłane zdjęcia.   

 

ADA

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl