Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Piknikowa atmosfera i mnóstwo zabawy - to wizytówka Piknikowa atmosfera i mnóstwo zabawy - to wizytówka "Osiedlowego lata w mieście"

 

Przed nami kolejna odsłona „Osiedlowego lata w mieście”. W najbliższą niedzielę, 7 sierpnia, zapraszamy dzieci oraz rodziców do wspólnej zabawy przy Szkole Podstawowej nr 3 na osiedlu P.O.W. Początek pikniku o godz. 16:00.


Wakacje na bełchatowskich osiedlach upływają pod znakiem gier, zabaw i przeróżnych atrakcji dla dzieci i młodzieży. A to za sprawą cyklicznej imprezy, która co tydzień gości w innym rejonie Bełchatowa. Tym razem w ramach „Osiedlowego lata w mieście” zabawa toczyć się będzie na os. P.O.W.


Dmuchańce, gry i zabawy w rozmiarze XXL (m.in. kółko i krzyżyk, twister i klocki), zajęcia plastyczne, konkursy i loteria fantowa – animatorzy zadbają, by uczestnicy festynu mogli przyjemnie spędzić wolny czas w gronie rówieśników. Specjalnie z myślą o miłośnikach piłki nożnej przygotowaliśmy mini boisko piłkarskiej, nie zabraknie także kolorowych baniek mydlanych.


Do aktywnego wypoczynku z uśmiechem na twarzy zapraszamy w najbliższą niedzielę, 7 sierpnia. Widzimy się na terenie przy Szkole Podstawowej nr 3. Początek pikniku o godz. 16:00. Z atrakcji będzie można korzystać do godz. 20:00.


Warto już dziś zarezerwować czas na kolejne odsłony miejskiej akcji. Do końca sierpnia „Osiedlowe lato w mieście” zagości jeszcze w trzech rejonach Bełchatowa. 14 sierpnia zapraszamy na teren obiektu bełchatowskiego Strzelca, tydzień później natomiast na Przytorze. Cykl wakacyjnych spotkań w osiedlach zakończymy 4 września na terenie parafii na osiedlu Dolnośląskim.

 

AP

 

osiedlowe ok

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl