Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Park przy Muzeum Regionalnym w Bełchatowie, to miejsce wielu imprez organizowanych dla mieszkańców Park przy Muzeum Regionalnym w Bełchatowie, to miejsce wielu imprez organizowanych dla mieszkańców

"Piknik w harmonii z naturą”, seans w ramach akcji „Kino na leżakach” oraz gra miejska — to atrakcje przygotowane na zakończenie wakacji. Podczas ostatniego sierpniowego weekendu odbędą się miejskie targi ekologiczne z naturalnymi produktami żywnościowymi, kosmetykami i rękodziełem. Będzie też i sportowy akcent.

 

- Staraliśmy się, by oferta proponowanych imprez wakacyjnych mimo niepewnej sytuacji epidemiologicznej była atrakcyjna i różnorodna. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, z których mieszkańcy chętnie korzystali. Mam nadzieję, że tak też będzie w ostatni sierpniowy weekend – mówi Mariola Czechowska prezydent Bełchatowa.

 

Finałem lata w mieście będzie „Piknik w harmonii z naturą”.  W  niedzielę 29 sierpnia  na błoniach przy Muzeum Regionalnym  na mieszańców czekać będzie wiele eko-atrakcji. Początek o godz. 13.00. Będą targi ekologiczne ze stoiskami oferującymi naturalne kosmetyki, zdrową żywności czy wyroby rękodzielnicze.  Będą też warsztaty tematyczne, prelekcje i spektakle dla najmłodszych. W trakcie pikniku nagrodzeni zostaną laureaci konkursu fotograficznego  „Zielony Bełchatów – naturalnie”, a mieszkańcy będą mogli obejrzeć nadesłane przez fotografików zdjęcia.

 

Na terenie przyległym do MCK na miłośników wyzwań i zadań czekać będzie „Gra miejska”. Początek o godz. 10.00. 

 

O godz. 20.00  również w niedzielę w ramach ostatniej odsłony  „Kina na leżach” przy scenie plenerowej MCK PGE Giganty Mocy, będzie można obejrzeć polską komedię „Pech to nie grzech”.

 

W sobotę i w niedzielę na kortach miejskich rozegrane zostanie V Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym. To akcent sportowy na zakończenie lata.

 

Plakat promujący "Piknik w harmonii z naturą"Plakat promujący "Piknik w harmonii z naturą"

 

 

 

 

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl