Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Udział w projekcie mogą wziąć wszyscy pełnoletni mieszkańcy Bełchatowa i okolicUdział w projekcie mogą wziąć wszyscy pełnoletni mieszkańcy Bełchatowa i okolic

 

Kochasz podróże i fotografię? Weź udział w projekcie Miejskiego Centrum Kultury „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Wystarczy przesłać filmy, zdjęcia czy relacje z wypraw do ciekawych miejsc regionu łódzkiego i w ten sposób podzielić się swoją pasją.

 


Działający od 2012 roku „Klub Podróżnika” w Miejskim Centrum Kultury od samego początku łączył ludzi, których pasją są podróże. W obliczu obostrzeń związanych z epidemią COVID-19, członkowie klubu nie mogą się spotykać, nadal jednak aktywnie działają na rzecz propagowania turystyki. I to właśnie temu celowi służyć ma najnowsza inicjatywa „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.


W projekcie udział wziąć mogą wszyscy pełnoletni mieszkańcy Bełchatowa i okolic. Wystarczy przesłać filmy, zdjęcia czy inne relacje z ciekawych wyjazdów w różne zakątki Ziemi Łódzkiej. Jak czytamy na stronie MCK Bełchatów (https://mckbelchatow.pl/wydarzenia/16212,klub-podroznika---cudze-chwalicie-swego-nie-znacie), w ten sposób uczestnicy mogą się „wzajemnie inspirować do odkrywania i propagowania piękna mniej lub bardziej znanych zakątków naszego regionu”.


Prezentacje należy przesłać za pomocą strony www.wetransfer.com na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Po zweryfikowaniu ich przez organizatora, nadesłane materiały będą udostępniane na facebookowym profilu Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie (https://www.facebook.com/MCKBelchatow).

 

AP

 

Projekt ma przede wszystkim rozbudzać pasję podróżowaniaProjekt ma przede wszystkim rozbudzać pasję podróżowania

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl