Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Uczestnicy darmowych warsztatów będą mogli zdobyć cenną wiedzę kulinarną Uczestnicy darmowych warsztatów będą mogli zdobyć cenną wiedzę kulinarną

 

Chcesz nauczyć się gotować i zaskoczyć rodzinę niezwykłym daniem? Weź udział w bezpłatnych warsztatach kulinarnych. Tajniki smacznej, domowej kuchni będzie można poznać w piątek, 11 marca, w Centrum Współpracy i inicjatyw Społecznych przy Placu Wolności 10. Ze względu ma ograniczoną ilość miejsc, trzeba się wcześniej zapisać.

 

AKTUALIZACJA - BRAK WOLNYCH MIEJSC NA WARSZTATY


To już kolejne warsztaty kulinarne organizowane przez Miejskie Centrum Kultury. Tym razem prowadząca Urszula Stala podzieli się z uczestnikami przepisami na pięć dań, które wspólnie przygotują, a później skosztują. W menu pojawi się danie główne, sałatki oraz deser, którego nie może zabraknąć. Kucharze – amatorzy poznają autorski przepis Pani Urszuli na pierś w sosie śmietanowo-borowikowym, sałatkę z zielonego ogórka, surówkę z selera, kruche ciasto z połówkami jabłek oraz owocowy koszyk. Kurs kulinarny zagwarantuje nie tylko wyjątkowe doznania, ale także nauczy nowych umiejętności.

 

Warsztaty są bezpłatne. "Kulinarne hity” odbędą się w piątek, 11 marca między godz. 10:00 a 12:30 w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych pry Placu Wolności 10. Aby wziąć w nich udział należy się wcześniej zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie MCK Bełchatów pod numerem tel. 44 635 00 48 lub u instruktora pod numerem tel. 44 635 15 24.

 

warsztaty kulinarne hity2Plakat dot. warsztatów "Kulinarne hity"

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl