Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Tatiana Kopala wystąpiła m.in. podczas miejskiej "Majówki na Wolności"Tatiana Kopala wystąpiła m.in. podczas miejskiej "Majówki na Wolności"

 

Mocny głos, ogromny talent i wulkan energii – taką Tatianę Kopalę, finalistkę the Voice Kids, zna cała Polska. Jaka jednak młoda bełchatowianka jest poza sceną? Co lubi robić w wolnym czasie? Na te i inne pytania artystyczna stypendystka miasta odpowie w najbliższą niedzielę, 11 lipca, podczas muzycznego wywiadu na placu Narutowicza. Dodatkowo będzie można usłyszeć w jej wykonaniu kilka wielkich przebojów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

 


O talencie młodej bełchatowianki, 10-letniej Tatiany Kopali, przekonała się cała Polska. Swoimi występami w jednym z największych muzycznych talent show zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na jurorach, ale przede wszystkim na widzach. Niewielu jednak wie, że artystyczna stypendystka Miasta Bełchatowa od pięciu śpiewa w działającym przy Miejskim Centrum Kultury Chórze Cantabile, a w bełchatowskiej Szkole Muzycznej uczy się gry na skrzypcach.


Jaka jest jednak poza sceną, jakie ma marzenia, nie tylko te muzyczne, dlaczego Nutka jest dla niej bardzo ważna oraz o co chodzi z jogą i medytacją – na te pytania młoda wokalistka odpowie podczas wyjątkowego muzycznego wywiadu. Pytań zresztą będzie o wiele więcej, a wszystkie zmierzać będą do tego, byśmy mogli jeszcze lepiej poznać utalentowaną „Małą Iskierkę”.


Na wywiad zapraszamy na plac Narutowicza już w najbliższą niedzielę, 11 lipca. Będzie to także okazja do wysłuchania mini recitalu Tatiany. W repertuarze największe polskie i światowe przeboje. Tatiana zmierzy się z prawdziwymi muzycznymi wyzwaniami, bo za takie z pewnością uznawane są „Co mi Panie dasz” grupy Bajm, „Cykady na Cykladach” Maanamu czy „Shallow” z repertuaru Lady Gagi. Początek tego wyjątkowego wydarzenia o godz. 18:00.

 

AP

 

Plakat promujący muzyczny wywiad z Tatianą KopaląPlakat promujący muzyczny wywiad z Tatianą Kopalą

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl