Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Podczas warsztatów dzieci przygotują plastyczne niespodzianki dla Babci i DziadkaPodczas warsztatów dzieci przygotują plastyczne niespodzianki dla Babci i Dziadka

 

Miasto wspólnie z Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza dzieci do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych pt. "Kartka z życzeniami" oraz „Świet(l)na Kartka", podczas których własnoręcznie wykonają upominkowe laurki dla swoich babć i dziadków, z okazji ich święta.


Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, które rozgrzewa serca, choć za oknem zima trwa w najlepsze. W tym dniu każdy dziadek i każda babcia czeka niecierpliwie na gest pamięci ze strony ukochanych wnuczków, a wiadomo – najwspanialszy i najbardziej wzruszający prezent jaki można otrzymać od dziecka to ten wykonany własnoręcznie. Zastanawiacie się jak przekazać kilka pięknych słów swoim dziadkom w ich dniu? Zapraszamy Was na warsztaty plastyczne, podczas których wykonacie piękne kartki na dzień Babci i Dziadka. Taki własnoręcznie stworzony upominek na pewno sprawi im wiele radości i ozdobi każdą babciną komodę.


Podczas warsztatów „Kartka z życzeniami”, które odbędą się 15 stycznia w godzinach 10:00 – 12:30, wraz z instruktorami plastycznymi MCK, uczestnicy – dzieci od 9 roku życia - wykonają kartki z użyciem techniki quillingu , scrapbookingu oraz origami.


Z kolei podczas warsztatu „Świet(l)na Kartka", w dniu 22 stycznia, w godzinach 11:00 – 12:30, wspólnie z edukatorami PGE Gigantów Mocy dzieci w wieku 10 – 13 lat stworzą i ozdobią kartki dla dziadka i babci, które dzięki umieszczonemu w nich obwodowi elektrycznemu, rozbłysną świątecznym światłem.


Bilety na oba warsztaty w cenie 24 zł od osoby zakupicie w kasie kina lub systemie sprzedaży online Miejskiego Centrum Kultury.

 

źródło: MCK Bełchatów

 

Plakat dotyczące warsztatów "Świet(l)na kartka" Plakat dotyczące warsztatów "Świet(l)na kartka"

 

Dzieci będą mogły przygotować kartkę dla Babci i DziadkaDzieci będą mogły przygotować kartkę dla Babci i Dziadka

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl